Мешканці ЖК «Піонерський квартал»: нашим дітям немає де навчатися!

24-05-2017_zustrich

Мешканці житлового комплексу «Піонерський квартал» учора, під час зустрічі з депутатом Вишневої міської ради Сергієм Нагорняком, заявили, що левовій частині дітей бракує місць у навчальних закладах міста.

«У нашому кварталі проживає понад тисячу осіб, 80 відсотків з яких мають маленьких дітей. У садочках у молодшу групу дітей вже просто не беруть. А у школу куди їм йти?» – запитують вишнівчани.

Натомість батьки дітей шкільного віку додають: «Через брак місця, у школі навіть немає ні групи продовженого дня, ні повноцінних уроків фізкультури».

Серед інших проблем, які турбують вишнівчан: якість води, відсутність стоянок у місті та проблеми з медициною.

Задля розв’язання численних озвучених проблем, Сергій Нагорняк закликав  вишнівчан приходити на засідання депутатських комісій та сесії, аби контролювати раціональне використання владцями міського бюджету.

«Приходьте до міської ради, дізнавайтеся як відбувається управління містом. Запитуйте у депутатів, які голосують за виділення землі під чергову забудову, де стоянки, школи, садочки. Крапля по краплі і камінь розбиває!» – сказав Сергій Нагорняк.

Опитування:

Як краще використати приміщення Інституту ФФП у Вишневому?

У центрі Вишневого є вільне приміщення площею 6304,2 кв. м, що приблизно дорівнює розміру одного пристойного за розмірами футбольного поля.

Вільне приміщення у центрі Вишневого повинно слугувати інтересам громади.

І як саме – ми вирішили поцікавитися у містян.

Висловити свою думку

Соціальні мережі:

Поділитися: