На сесії міської ради пообіцяли знайти приміщення для музею (відео)

16-06-17_muzey

На сесії міської ради, яка відбулася учора, 15 червня, зі звітом про виконану за два роки роботу виступив в.о. директора КП «Історико-краєзнавчий музей міста Вишневого» Володимир Рябошапка.
Володимир Рябошапка обіймає свою посаду з червня 2014 року, проте протягом усього цього часу музей не функціонує, а експонати складені в приміщенні ЗОШ №3.

При цьому лише за період 2016 року витрати з міського бюджету на заробітну плату двох працівників КП становили 60,6 тис грн. А за перший квартал 2017 року фінансування організації становить 23, 6 тис грн.

Відтак про таку доцільність витрачання міських коштів, з одного боку, та потребу у повноцінному функціонуванні міського музею – з іншого, кілька місяців тому підняв питання депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

«Музей-привид існує у Вишневому вже 13 років, проте, на жаль, більшість містян навіть не знають про його існування, – зазначив Сергій Нагорняк. – Я і надалі триматиму питання відновлення роботи історико-краєзнавчого музею під контролем. Адже у нашого міста є історія, якою можна пишатися!»

За результатами обговорення звіту, в.о. директора КП дали завдання відновити повноцінну роботу музею, а міська влада для цього має знайти уже в найближчий час приміщення.

Опитування:

Як краще використати приміщення Інституту ФФП у Вишневому?

У центрі Вишневого є вільне приміщення площею 6304,2 кв. м, що приблизно дорівнює розміру одного пристойного за розмірами футбольного поля.

Вільне приміщення у центрі Вишневого повинно слугувати інтересам громади.

І як саме – ми вирішили поцікавитися у містян.

Висловити свою думку

Соціальні мережі:

Поділитися: