Уже майже 100 осіб отримало безкоштовну юридичну консультацію у Вишневому

Юридична консультація

У Вишневому вже чотири місяці діє проект «Юридичні консультації для вишнівчан». За цей час по допомогу фахівців звернулося майже 100 осіб.

Проект реалізовує депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

«Усі 4 місяці робота йде в інтенсивному темпі. Адже люди масово звертаються з питань оформлення субсидії, квартирних афер, земельних питань. Багатьох турбує постійне зростання тарифів», – розповідає Сергій Нагорняк.

Багато вишнівчан звертаються, окрім того, з питаннями щодо нарахування пенсій, інших соціальних виплат, права власності, сімейного, адміністративного, трудового та земельного прав, договірних, житлових, господарських та цивільних справ, виконання судових рішень, соціального забезпечення тощо.

Водночас для того, аби необхідну пораду могла отримати якомога більша кількість містян, відповіді на найпоширеніші запитання опубліковано у газеті «Вільний розвиток Вишневого». Так, минулого місяця була інформація про те, чи потрібно мешканцям будинку організовуватися в ОСББ, переваги та недоліки об’єднання, а також покроковий алгоритм створення.

«Знаю, що наші юристи вже допомогли багатьом вишнівчанам. Минулого місяця до приймальні навіть надійшов лист від вишнівчанки Оксани Савенок, у якому жінка дякує за допомогу у вирішенні сімейної справи. Радий, що таким чином можемо допомагати людям, які того потребують», – додає Сергій Нагорняк.

Нагадаємо, отримати фахову первинну правову допомогу можна щосереди з 9.00 до 14.00.

Адреса незмінна: вул. Першотравнева, 14, офіс 2.

Попередній запис за телефоном: 0964584286.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.