Майже 7 мільйонів гривень передбачено витратити на благоустрій депутатського округу Сергія Нагорняка

Сергій Нагорняк депутат Вишневого

На території депутатського округу № 26 у Вишневому роками накопичувалися болючі проблеми благоустрою. Так, в районі новобудов життя мешканців отруює жахливий стан доріг, а райони старої забудови потребують ремонту старих будинків та прибудинкової території.

Цього року на окрузі вже проведена певна робота з благоустрою: проведено ремонти житлового фонду та дитячих майданчиків, облаштовано каналізацію по пров. Весняному, заасфальтовані прибудинкові території, усунуті небезпечні аварійні дерева. Крім цього, проведено величезну підготовчу роботу, результати якої можна буде побачити тільки наступного року (проектно-кошторисні роботи).

В 2017 році саме на благоустрій депутатського округу № 26 заплановано виділити 6791 тис.грн, тобто майже сім мільйонів гривень. Саме така сума закладена у міській Програмі економічного, соціального та культурного розвитку, що 15 грудня прийнята Вишневою міською радою.

Так, нарешті для великої ділянки площею 6 Га кооперативу «Діброва» (колишній пустир між с. Крюківщина та вул. Чорновола у Вишневому) закладені кошти на облаштування зливової каналізації.   Зараз у цьому районі всі дороги майже постійно вкриті рідкою грязюкою,  через яку важко пройти та проїхати, адже через відсутність «ливневки» дорога не встигає просохнути. Наступного року цьому буде покладено край.

Передбачені кошти також для облаштування нового даху за адресою Першотравнева 14 та 14-А (це один будинок), де через руйнування старого даху кожен дощ ставав причиною залиття квартир верхніх поверхів, цвілі на стінах, знищення шпалер та падіння штукатурки.

Крім того,  закладено кошти на:

– ремонт під’їздів по Першотравневій, 10, 14, 14-а;

– ремонт дороги по вулицям Кутузова та Стуса;

– ремонт прибудинкової території по вул. Молодіжній, 6 та Першотравневій, 10;

– облаштування скверу між будинками по вул. Першотравневій, 4 та 6.

Як бачимо, інтенсивна робота депутата Сергія Нагорняка над вирішенням проблемних питань депутатського округу № 26 та всього міста дає закономірний результат. Звичайно, залучення цих коштів суттєво вплине на благоустрій округу. Наступного року  першочерговою задачею депутата стане контроль за сумлінністю виконання робіт підрядником, особисто будуть досліджуватися об’єкти робіт та документація.

Прикметно, що 26 округ депутата Сергія Нагорняка – у трійці лідерів серед запланованих капітальних видатків.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.

Соціальні мережі:

Поділитися: