“Брудні й вонючі сараї, а не маршрутки”. Соцмережі відреагували на чергове підвищення проїзду

Брудні маршруткі

З 27 жовтня на деяких маршутах у Вишневому зросла вартість проїзду. Відповідні оголошення у громадському транспорті з’явилися за кілька днів до цього.

При цьому попереднє підвищення вартості проїзду відбулося лише кілька місяців тому.

Користувачі соцмереж емоційно відреагували на рішення перевізників, не розуміючи, чому у столиці проїзд коштує удвічі дешевше, а відстані значно більші. Окрім того, вишнівчан обурює невідповідність ціни до якості послуг.

Дехто запропонував бойкотувати проїзд у маршрутних таксі.

Окрім того, вже традиційно люди пропонують створити муніципальний автопарк.

Нагадаємо, що справедливе обурення, на жаль, не припиняє знущання над споживачем транспортної послуги. Натомість якщо людина витратить десять-двадцять хвилин свого часу на підготовку та подання обгрунтованої скарги, то цим запустить досить потужний механізм реагування. Навіть одна скарга може в результаті усунути порушення, а масові скарги здатні взагалі кардинально змінити ситуацію.

Тому ми розробили бланки скарг до Управління інфраструктури КОДА і обласного управління Держпродспоживслужби. У бланках достатньо заповнити відомості про заявника, маршрут, час порушення і обрати одне чи декілька порушень. Заповнені скарги можна відправити поштою, або відсканувати (щоб був підпис) та направити на електронну адресу органу влади. Що стосується скарг до обласного управління Держпродспоживслужби, то їх можна подати безпосередньо в приймальню, адже обласне управління розташоване у м. Вишневому, на вулиці Балукова, 22.
Бланк скарги ви можете завантажити тут

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.