Будівництво ЗОШ № 1 у Вишневому – Поточні кроки

Будівництво ЗОШ № 1 у Вишневому – Поточні кроки

Депутат Сергій Володимирович Нагорняк продовжує висвітлювати розвиток подій щодо добудови Вишнівської ЗОШ № 1.

Події розвиваються, набирають робочого темпу. Зараз триває етап розробки проектно-технічної документації. За час, що минув від попереднього допису, зроблено два важливих кроки.

Перший крок: трохи зменшено бюрократію.

Раніше ми вже згадували про те, що в будівництві більшість роботи — це складання, виправлення, погодження і візування документів. Чим більше в процесі учасників, тим більше часу займає паперова робота. Так от – раніше Замовником і проектування, і будівництва був Департамент капітального будівництва облдержадміністрації. Нещодавно повноваження замовника проектування перейшли від цього бюрократичного монстра до міської влади Вишневого, а це мінімізує тривалі бюрократичні процедури.

Крім того, з тих же «антибюрократичних» причин була змінена назва проекту, і тепер він замість «Будівництва другої черги ЗОШ № 1» носить приблизно таку назву: «Завершення будівництва ЗОШ № 1».

Справа в тому, що на «будівництво» вже виділялися гроші з бюджету, і повторно фінансувати той самий об’єкт казначейству досить проблематично. Нова назва знімає цю технічну проблему.

В результаті паперові процедури будуть займати менше часу на кілька тижнів чи місяців. Хоч це і небагато, але важливо. Це підтвердять, наприклад, батьки тих учнів ЗОШ № 1, які навчаються у другу зміну і повертаються зі школи фактично вночі.

Другий крок: проектант направив міській владі опитувальні листи

Необхідні для підключення до мереж. Місто має направити ці листи на підписання до підприємств, що надають житлово-комунальні послуги. Коли мова йде про міські підприємства, то від них немає підстав очікувати неприємностей. Зовсім інша справа — ПАТ «Київобленерго», адже енергетики можуть розглядати документи до двох місяців, і це тільки коли не знайдуть недоліків. Будуть зауваження до проекту — вся робота затягнеться ще на тривалий час. Громада міста Вишневого зацікавлена в тому, щоб проект був розглянутий енергетиками добросовісно, але разом з тим у максимально стислі строки. Існує небезпека, що наш надзвичайно важливий «шкільний» проект буде розглядатися на загальних підставах, так би мовити, у загальній черзі.

Депутат Сергій Нагорняк ініціює звернення до ПАТ «Київобленерго» з колективним листом-проханням виділити із загальної маси документацію щодо Вишнівської ЗОШ № 1 і розглянути її якомога швидше.

Сподіваємося, що вишнівчани підтримають цю ініціативу і поставлять свої підписи під колективним листом. Не можна давати бюрократії перешкоджати будівництву школи!

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.