Цирк із “висадженням парку на 5 га” – плювок в обличчя вишнівчан, – Сергій Нагорняк

Депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк розкритикував ідею поступки рейдеру 5 га для забудови в обмін на облаштування парку на інших 5 га.

“Розвели як кошенят. Весь цирк із “висадженням парку на 5 га”, Ківою як переговорника з Журбою, “занепокоєність” деяких чиновників – просто плювок в обличчя вишнівчан”, – написав учора, 6 вересня, Сергій Нагорняк на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Читайте також: ФОТОРЕПОРТАЖ: Вишневе у вогні

За його словами, присутність на вчорашньому “висадженні парку” деяких депутатів і секретаря районної ради – звичайна легітимізація з боку влади рейдерського захоплення інших 5 га.

“Це при тому, що зараз ця земля взагалі під арештом і жодного будівництва на ній не мало би бути апріорі. Якби закон у нашій країні хоч щось би значив. Приватний садок на цих же 5 га – взагалі не аргумент. Тому що за Генпланом там і так мають бути державні заклади освіти. Відчуваєте? Нам хочуть як бонус дати те, що у нас і так має бути”, – додав депутат.

Читайте також: Бійка, заблокована трибуна та тітушки рейдера-забудовника: у Вишневому відбулася сесія міської ради

Також політик підкреслив, що найгірше у цій історії те, що через кількох людей, які раптово кардинально змінили позицію – вдалося дискредитувати усіх тих чесних вишнівчан, які щиро протягом останнього року відстоювали право усього міста на єдиний парк.

“Домовлятися з рейдером безглуздо. “Краще синиця в жмені, як журавель у небі” – не аргумент. Бо це і так наша земля і нам не потрібно домовлятися, щоб нам “хоч щось” там зробили! Дамо рейдеру відкусити пальця – відгризе по лікоть. Жодних поступок агресорові. Це єдиний спосіб врятувати наш парк. Єдиний парк”, – підсумував Сергій Нагорняк.

Читайте також: У Вишневому знову перекриті дороги: люди вимагають захисту від рейдера-забудовника (відео)

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.