День знань: у Вишнівській ЗОШ № 1 – 6 класів першачків (фоторепортаж)


Notice: Undefined variable: columns in /home/zerada/nagorniak.com.ua/www/wp-content/themes/your-clean-template-3/functions.php on line 317

Сьогодні перший дзвоник пролунав для 181 першачка загальноосвітньої школи №1 м. Вишневого. Навчатимуться найменші школярі аж у шести класах.

Отримати горде звання «учень» багато дітей прийшли у вишиванках.

Водночас для 29-ти одинадцятикласників це буде останній навчальний рік у школі.

«Бажаю, аби протягом цього навчального року здійснилися ваші найпотаємніші мрії і ви здобули необхідний досвід і знання, якими ви зможете користуватися протягом усього життя», – звертаючись до школярів сказав директор школи Володимир Плахотнюк.

Депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк також був присутній на святі Першого дзвоника, але лише як батько. Його донька цього року перейшла до 8 класу.

«Приєднався для ініціативи батьківської громадськості «1 вересня без депутатів і чиновників». І сьогодні діти не мали нагоди послухати під час свого свята від мене, такого важливого для них гостя, про добудову другої черги школи, ремонт приміщень для групи продовженого дня і багато іншої цінної для них інформації, – сказав Сергій Нагорняк. – Радий, що лінійка відбулася дуже швидко! Адже це означає, що діти матимуть вдосталь часу та сили повноцінно відсвяткувати День знань!»

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.