Дитячий садок «Яблунька» збільшиться на 110 місць

Оновити дошкільний навчальний заклад мають до грудня 2018 року. На це з фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету витратять 20 926 585,20 грн з ПДВ.

Відповідний договір між Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА та ТОВ “УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ” було укладено 6 вересня цього року.

Яблунька

Зазначимо, що у календарному плані робіт передбачено, що у 2017 році буде виконано більшу частину всього обсягу робіт – на 12331 тис. грн, з них 4 млн грн має бути виділено з місцевого бюджету.

дітсадок яблунька

Наразі підрядник отримав аванс у розмірі 2521,7 тис грн із запланованих 3699 тис грн. Недоотриманий аванс – це кошти місцевого бюджету, які ще не надійшли Департаменту.

«Вишневе інтенсивно розвивається і нині гостро потребує нових комунальних освітніх закладів. При цьому слід пам’ятати, що навіть відреконструйована «Яблунька» не зможе задовольнити потреби усієї південної частини міста у дошкільних навчальних закладах, тому місто і надалі повинно шукати можливості для побудови нових, сучасних дитсадків», – сказав депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.