Сергій Нагорняк допоміг 76-річній вишнівчанці отримати субсидію

Сергій Нагорняк допоміг 76-річній вишнівчанці

Раїса Бойко, вишнівчанка 1941 року народження, звернулася по допомогу до Сергія Нагорняка на початку липня. Майже рік жінка намагалася отримати субсидію, проте зробити це самотужки так і не змогла.

За словами жінки, до приймальні депутата вона вирішила прийти після прочитання у газеті «Вільний розвиток Вишневого» інформації про те, що троє вишнівчан таким чином вже змогли отримали таку необхідну субсидію.

«Ще у вересні минулого року я здала необхідні документи в управління соцзахисту, але відповіді досі не отримала», – розповіла жінка.

Порушити багатомісячну мовчанку з боку посадовців та все-таки призначити Раїсі Бойко субсидію на опалювальний сезон 2016-2017 рр, допомогло депутатське звернення до Управління соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

«Це вже четвертий приклад того, як депутатське звернення до управління соціального захисту пришвидшує процес надання субсидії. Проте, мене хвилює те, що вже не так багато часу лишається до початку нового опалювального сезону, а чимало людей досі не отримали перерахунок навіть за попередній», – сказав Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.