Лупайте сю скалу!: допорогові закупівлі будуть через ProZorro

“Лупайте сю скалу!”: наша команда планомірно працює над поширенням Prozorro на допорогові закупівлі.

Нагадаємо, — за законом міська рада при закупівлі робіт вартістю до 1,5 млн має право вирішувати, чи визначати виконавця через ProZorro, чи на власний розсуд. Звісно, що другий варіант привабливіший для чиновників, тому міська рада не підтримала ініціативу депутата Сергія Нагорняка зробити обов’язковим для закупівлі робіт саме перший варіант.

ProZorro може дати величезну економію коштів

Наша команда не стала опускати руки, адже з досвіду інших міст відомо, що ProZorro може дати величезну економію коштів, так необхідних для соціального захисту вишнівчан.

Ми вирішили: якщо корисну депутатську ініціативу не підтримали на рівні одного міста, слід зробити обов’язковими допорогові закупівлі через ProZorro на рівні всіх міст, всієї України. Для цього нашою командою направлені листи до уряду, Верховної ради, керівників парламентських фракцій.

Приємно повідомити, що нещодавно наша ініціатива була підтримана керівництвом держави. На адресу депутата надійшли відповіді з Парламенту та Уряду, де повідомляють про те, що подана пропозиція є актуальною, і буде врахована під час розробки урядового проекту закону про внесення змін до ЗУ “Про публічні закупівлі”.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.