Юрист: Графік будівельних робіт по ЗОШ 1 може бути змінений

Технічні помилки у рішені про добудову

Від підписання договору про добудову Вишнівської ЗОШ № 1 пройшов уже тиждень. Проте на будівельному майданчику панує тиша, що не може не турбувати вишнівчан.

Команда Сергія Нагорняка з’ясовувала причину цього становища у всіх, хто має відношення до довгобуду. У результаті встановлено, що будівельники досі не стали до роботи з банальної причини — підрядник досі не отримав авансу, розмір якого складає ‎10 000 000 грн.

Саме за ці кошти ТОВ “ВП Євротехнології” мало придбати необхідні матеріали для старту робіт.  Однак Замовник зараз не може авансувати початок робіт через бюрократичні перепони. Річ у тім, що добудова школи фінансується із бюджетів різних рівнів. Зокрема, в грудні минулого року Києво-Святошинська районна рада виділила на добудову школи – 23,650 тис. грн.

На жаль, у тексті відповідного рішення райради була допущена технічна помилка в частині призначення  бюджетних видатків, і саме ця помилка перешкоджає зараз перерахуванню коштів будівельникам. Таким чином, для усунення помилки потрібно, щоб районна рада прийняла рішення, яке виправить вищевказану помилку, і тоді відповідні служби зможуть провести платіж.

Ця процедура може зайняти кілька тижнів.

Зрозуміло, що затримка оплати призводить до втрати дорогоцінних літніх місяців, сприятливих для будівництва.

Компромісним виходом із ситуації може стати часткова оплата авансу (хоча б на кілька мільйонів), однак на цей час підрядник жодних коштів на добудову школи не одержував.

Ми слідкуємо за розвитком подій та докладемо всіх зусиль, щоб нарешті школу не тільки почали добудовувати, але й успішно, вчасно і якісно добудували.

Вадим Пастушенко, юрист

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.