Із вогню та в полум’я. Незабаром у Вишневому з’явиться чергова багатоповерхівка

Вже незабаром у Вишневому з’явиться чергова багатоповерхівка. Десятисекційний будинок буде зведений по вул. Остапа Вишні, 1. Орієнтовна площа забудови – 2,1 га.

Дозвіл на розробку відповідного проекту землеустрою забудовнику було надано рішенням сесії, яка відбулася у четвер, 23 серпня. “За” проголосували 24 депутати. “Проти” лише один.

рішення сесії вишневої міської ради Дозвіл на розробку відповідного проекту землеустрою

Із “соціальних гарантій” для міста, представник забудовника лише обіцяв розглянути можливість побудови приватного садочка та збереження вже наявних зелених насаджень.

Зважаючи на гострі соціальні проблеми, які нині є у Вишневому, таке рішення депутатів обурює містян.

Читайте також: Чому не будують ДНЗ «Яблунька» і дорогу в районі «Діброви»

“Наші депутати та мер не вчаться на своїх помилках, не бажають дослухатися до думок громади. Вони чхати хотіли на наше місто, на соціальну інфраструктуру, на комунікаційні і каналізаційні проблеми. ВЛАДА СЬОГОДНІ ЗНОВУ ПРОГОСУВАЛА ЗА НОВИЙ ЖК!!!!!! ЗНОВУ!!!!”, – зазначає вишнівчанка Юлія Оземко.

зазначає вишнівчанка Юлія Оземко

На можливих наслідках таких рішень міської ради у вигляді соціальних вибухів наголошує і депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

“Міська влада і частина депутатів відверто ігнорують проблеми жителів міста. На мою думку, це може призвести до соціального вибуху. Яскравий приклад цього – нещодавні події на 10 га та двічі перекриті дороги”, – зазначає Сергій Нагорняк.

Прикметно, що дехто з місцевих жителів запропонував замість будівництва ще однієї багатоповерхівки організувати бізнес, який не створюватиме соціальної напруги у місті і водночас був би не менш фінансово привабливим.

“Я кажу про “високі” технології: IT-компанії, офіси IT-компаній. Цього бракує у Києві. Запросіть їх сюди. Вони не рухаються, вони перебувають на одному місці і працюють з потужними проектами для Європи та Америки. Давайте їх сюди запросимо. Вийдіть за межі будівництва багатоповерхівок!” – сказав присутній на сесії Ігор Гришачов, відомий своєю активною позицією у боротьбі за парк на 10 га.

Читайте також: З вересня міська рада Вишневого може залишитися на вулиці?

Всього коментарів: 1
  • таня
    • Автор: таня
    • Додано: 27 Серпня, 2018/16:20

    невозможно терпеть эти ненасытные рожи! сколько можно?! наш городок хуже Киева! как муравейник! дома один на другом стоят! нет даже где прогуляться! один манюсенький парк! в некоторых ЖК и дворов то по сути нет! в Киеве попросторнее будет! никому нет дела до этого несчастного вечно закрытого переезда! то воды – нет, то электричества! хоть бы немного подумали о проблемах людей, а не о своих кошельках! если что , я с вами на акции протеста! достали

    Відповісти

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.