Хто буде добудовувати Вишнівську ЗОШ № 1?

Хто буде добудовувати Вишнівську ЗОШ № 1?

12 травня Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації  оголосив тендер на добудову загальноосвітньої школи №1 у Вишневому.

Відповідно до умов зазначених в оголошенні, ціна тендеру становить понад 56 млн. грн і завершені роботи мають бути до 31.12.2019 року.

Уже 2-го червня відбулися торги, у яких взяло участь два учасники:  ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ» та ТОВ «ВП Євротехнології». Найменшу ціну запропонувало «ІНЖИНІРІНГПРОФІ», але цікаво те, що інший учасник, ТОВ «ВП Євротехнології», навіть і не намагався торгуватися.

Від підприємства-переможця залежить, чи втіляться у життя надії та сподівання багатьох тисяч вишнівчан на нову школу.  Тому команда депутата Сергія Нагорняка провела власне дослідження, результати якого пропонуємо нашим читачам.

13 травня 1949 року у Донецьку народився Савелій Маркович Житомирський. Зараз він — управляючий російської корпорації «ТИРА», яка займається виробництвом складного обладнання для зв’язку. Одним із головних клієнтів корпорації є Міноборони РФ та спецслужби. Крім того, він володіє багатьма підприємствами в різноманітних сферах. Його підприємства за останні роки отримали в Україні десятки мільйонів гривень від державних установ та організацій.

17 червня 1951 року народився Борис Ісайович Адамов, відомий донецький політик та бізнесмен, колишній заступник голови Донецької ОДА (2006-2011).

Борис Адамов одружений із рідною сестрою Савелія Житомирського.

06.01.1978 р. у м. Донецьку народився Олександр Борисович Адамов, який в своєму бізнесі використовує потужності обох родин — Адамових і Житомирських.

Адамов О.Б. є фактичним власником багатьох підприємств у Донецьку та Донецькій області, у Києві та Польщі.   Нещодавно донецькі підприємства були переоформлені на його дядька Савелія Житомирського (як пояснив Адамов, – це тому що російському громадянину «там» вести бізнес легше).

Саме до сфери впливу Олександра Адамова належить ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ», яке є частиною холдингу «REMI Group». Підприємство є підрядником для компаній-забудовників, якими володіє Адамов. Хоч нещодавно і були проведені формальні зміни власника підприємства,  та все ж зв’язок Адамова і ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ» легко прослідковується. Так,  в історії змін в реєстрі залишилися відомості про попередніх зареєстрованих власників; теперішній «власник» підприємства відомий як колишній директор багатьох підприємств Адамова; телефон та адреса підприємства збігається із телефоном та адресою підприємств групи «РЕМІ».

Адамов до 2016 року був помічником (на платній основі) нардепа Анатолія Денисенка, одного із найбільших будівельних магнатів Харкова.

Підрядник добудови Вишнівської ЗОШ № 1,  Київське підприємство ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ», утворене ще у 2000 році в Донецьку, як одне із багатьох елементів будівельної імперії Адамова.   Статутний капітал — 9078.95 грн.

Ще донедавна воно було донецьким підприємством ТОВ «ЛІСПРОМ». Підприємство спочатку змінило місцезнаходження на м. Кіровоград, потім на м.Київ. Зміна назви підприємства може бути пов’язаною з кримінальним провадженням № 12016110000000035 від 11.02.2016 року.   Провадження відкрите щодо службових осіб ТУ Державної судової адміністрації у Київській області, які укладали договори підряду на проведення ремонтів судів у Київській області.

Нагадаємо, що за чинним законодавством договори про виконання РОБІТ вартістю до 1,5 млн укладаються із підрядниками на розсуд замовника, без публічних торгів у системі Prozorro.  Керівником Замовника з ремонту судів був виходець із Донецька Назір Бадахов, який не заперечує, що добре знає Бориса і Олександра Адамова.  Саме ТОВ «ЛІСПРОМ» (пізніше переіменоване у «ІНЖИНІРІНГПРОФІ») у 2015 році отримало левову частку підрядів з ремонту судів Київщини. Кримінальне провадження ще розслідується.

Прикметно, що жодного негативного відгуку про погану якість роботи  чи застосованих матеріалів ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ» ( чи «ЛІСПРОМ») немає. Наприклад, суддя Києво-Святошинського районного суду Мирослава Омельченко в інтерв’ю «Слідство.Інфо» повідомила, що дуже задоволена роботою цього підрядника з ремонту залу судових засідань.

Крім ремонтних робіт, це підприємство має досвід і будівництва «з нуля». Так, 22 грудня 2016 року розпочате будівництво ЖК «АВРОРА» у м. Бучі, забудовником є  компанія «REMI Aurora», генпідрядником ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ».   З початку будівництва вже зведено три поверхи новобудови.

Що маємо у підсумку? Переможець торгів з добудови Вишнівської ЗОШ № 1 ТОВ «ІНЖИНІРІНГПРОФІ» має величезний досвід роботи з будівництва та ремонту ще із 2000 року.

«Цікаво, а чи реально було б, щоб перемогу у торгах здобуло підприємство, яке зареєстроване у нашому такому промислово потужному місті? Адже таким чином і всі податки з цих робіт лишилися у нашому місті та могли б бути спрямовані на подальше поліпшення інфраструктури», – коментує ситуацію депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.