Колективне звернення до ДАБІ підписало понад дві сотні вишнівчан

258 вишнівчан підписали колективне звернення до ДАБІ з вимогою скасувати видані відомством містобудівні умови і дозвіл на початок будівництва на ділянці 10 га. Про це 24 вересня на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив депутат міськради Сергій Нагорняк.

“Ні, ми не здалися. Які б інтриги хтось не плів, хто б чиї інтереси не лобіював, ми продовжуємо відстоювати НАШ парк на 10 га. Сьогодні разом з активістами відвезли звернення у ДАБІ з вимогою скасувати видані містобудівні умови і дозвіл на початок будівництва. 258 підписів – хороший показовий факт, що вишнівчани хочуть парк на 10 га і нікого не уповноважували зраджувати їхні інтереси. Дякую усім, хто збирав підписи, розповідав про факт рейдерського захоплення і головне – досі не продав свою совість. Разом із вами дійсно хочеться робити наше місто кращим!” – написав Сергій Нагорняк.

Читайте також: Як міська влада (не)захистила право вишнівчан на парк

Нагадаємо, нещодавно ми вже повідомляли, що цього року Департамент ДАБІ у Київській області проводив позапланову перевірку, в результаті якої було виявлено порушення пункту 4.8. Державних будівельних норм “Організація будівельного виробництва”:

4.8. За результатами виконаних будівельних робіт має бути оформлена виконавча документація. Перелік необхідної виконавчої документації, визначений відповідно до вимог нормативних документів щодо виконання відповідного виду робіт на конкретному об’єкті будівництва, має бути наведений у ПВР. До виконавчої документації належать:

  • а) загальний журнал робіт (додаток А);
  • б) спеціальні журнали з окремих видів робіт, перелік яких встановлюється в проекті організації будівництва в залежності від видів робіт (додаток Б);
  • в) журнал авторського нагляду відповідно до [19] та звітна документація щодо виконання робіт з науково- технічного супроводу (за наявності на об’єкті будівництва науково-технічного супроводу) відповідно до ДБН В.1.2-5;
  • г) акти на закриття прихованих робіт (додаток В);
  • д) акти проміжного прийняття відповідальних конструкцій (додаток Г);
  • е) виконавчі схеми відповідно до ДБН В.1.3-2;
  • ж) документи щодо випробувань та лабораторного контролю матеріалів та конструкцій відповідно до [20];
  • і) акти випробування устаткування, інженерних систем, мереж та обладнання;
  • к) інша документація, передбачена нормативними документами на виконання конкретного виду будівель­них робіт.

Щодо ТОВ “Будінвестконтакт” (підрядник ТОВ “Євро 2000”) були винесені припис і навіть постанова у справі про правопорушення від 25.04.2018 року.

Іншими словами, перевірка виявила, що якийсь журнал чи бланк із затвердженого переліку ведеться, але з певними недоліками. Дуже схоже на те, що чиновники навмисно оформили дрібне формальне порушення, щоб з одного боку “показати активну роботу”, а з іншого – не сердити серйозних людей справжньою перевіркою.

Читайте також: Цирк із “висадженням парку на 5 га” – плювок в обличчя вишнівчан, – Сергій Нагорняк

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.