Команда Вишневого успішно захистила стратегію розвитку міста

Команда з Вишневого, яка бере участь у цьогорічному проекті «Школа мерів», 25 листопада у столиці презентувала власну стратегію розвитку міста.

Учасники команди під керівництвом Сергія Нагорняка захистили її перед комісією експертів, до якої увійшли Руслан Рохов, Андрій Длігач, Ольга Омельчук, Oксана Гарнець, Роман Іваненко, Юрій Бова.

Це був заключний етап навчання у інноваційній програмі з підготовки міських голів «Школа мерів».

Для розробки документа команда Сергія Нагорняка зробила соціологічне дослідження, у якому взяли участь близько 600 містян.

Так, результати опитування показали, що основними проблемами розвитку міста є: хаотична забудова,  недостатня кількість місць соціальної інфраструктури та місць для дозвілля. Іншими важливими проблемами вишнівчани називали несприятливий клімат для ведення бізнесу й відсутність чіткого плану розвитку.

Дані опитування лягли в основу роботи над розробкою стратегії, яку координувала досвідчений коуч Галина Васильченко.

«Для нас напрацьований документ – дороговказ та підгрутня для подальшої роботи, адже навіть після закінчення навчання ми продовжуватимемо працювати над документом», – зазначив Сергій Нагорняк.

Під час презентації у столиці Сергій Нагорняк зосередив увагу експертів на тому, що досі у Вишневому не було реальної стратегії, яка б сприяла розвитку Вишневого, як самостійного міста, а не лише «спального району» столиці.

«Насправді успішне та самодостатнє Вишневе – це реальність. Наше місто для багатьох людей якісно відрізняється від столиці: дешевшим житлом, спокійнішим ритмом життя. У нас проживає багато молоді та молодих сімей. Все це є гарною передумовою для успішного розвитку міста. Головне – мати бачення розвитку та бажання багато працювати заради цього»,  –  підкреслив Сергій Нагорняк.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.