Конкурс для одного

просять владу відремонтувати тротуари

У Вишневому місяць шукали директора Палацу культури. Зголосилася лише одна людина.

25 травня виконавчий комітет Вишневої міськради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Вишневої міської ради Києво–Святошинського району Київської області.

Хоча серед загальних вимог до кандидата була лише вища освіта відповідного напрямку підготовки та стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, документи на конкурс подала лише одна особа – 39-річний рівненчанин  Богдан Назарук.

У своїй біографії чоловік вказав 23 роки роботи у сфері культури, 13 з яких – на посаді директора будинків культури.

Водночас вищу освіту Богдан Назарук здобув лише у 2008 році, коли закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «театральне мистецтво».

 «Палац Культури і Мистецтв» – центр українського аматорського мистецтва – глобальна мета, над якою мав би честь працювати. На моє переконання саме цей комунальний заклад увібрав у себе мудрість і безмежний досвід своїх колективів та варіанти співпраці між державними і комерційними структурами. Саме тому, додавши  до усього цього сучасні напрацювання в галузі керівництва – отримаємо найкращий заклад міста Вишневе», – зазначив у мотиваційному листі Богдан Назарук.

3 липня вже відбулося перше засідання конкурсної комісії на зміщення вакантної посади директора комунального закладу «Палац культури і мистецтв», на якому кандидатуру Богдана Назарука підтримали одноголосно.

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.