На позачерговій сесії міської ради, мер повинен прояснити ситуацію з рейдерським захопленням землі у Вишневому

рейдерське захоплення землі у Вишневому

 Таку позицію висловив Сергій Нагорняк та подав відповідну пропозицію до апарату Вишневої міської ради.

Нагадаємо, невідомі особи захопили земельну ділянку з кадастровим номером 3222410600:01:009:0007 по вул.Святошинській у м.Вишневе площею 10,2516 га з земель міської ради. Ця земельна ділянка належить всій громаді міста Вишневого в особі Вишневої міської ради.

Зараз на цій земельній ділянці невідомі розпочали підготовчі будівельні роботи. Після початку власне будівельних робіт відновлення попереднього стану ділянки та захист інтересів громади міста буде значно ускладнене, а то й неможливе.  Саме зараз питання ще можна врегулювати максимально ефективно.

Серед невідкладних кроків з повернення громаді земельної ділянки, Сергій Нагорняк пропонує скликати позачергову сесію Вишневої міської ради.

 «Міська влада на чолі з мером не повинна самоусуватися від проблеми! І позачергова сесія потрібна передусім для того, аби мер пояснив, що робить влада, аби не допустити крадіжки міської землі!» – сказав Сергій Нагорняк.

 

Всього коментарів: 1
    • Автор: У Вишневому рейдери захопили 10 га землі для зведення чергової багатоповерхівки (ВІДЕО) | Моя Київщина
    • http://mykyivregion.com.ua/2017/04/16/u-vishnevomu-rejderi-zahopili-10-ga-zemli-dlya-zvedennya-chergovoyi-bagatopoverhivki-video/
    • Додано: 16 Квітня, 2017/16:24

    […] Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "nagorniak.com". […]

    Відповісти

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.