Міська рада вже 2 тижні незаконно займає приміщення НДІ фарфоро-фаянсової промисловості

Приміщення Інституту фарфоро-фаянсової промисловості

Уже два тижні Вишнева міськрада перебуває в будівлі по вул. Святошинська, 29, без правової підстави.

Як відомо (і як не дивно), Вишнева міськрада не має власного приміщення і тому орендує частину будівлі колишнього НДІ фарфоро-фаянсової промисловості (адмінприміщення й актову залу). Однак термін дії договору оренди приміщення, укладений між виконкомом і Регіональним відділенням Фонду держмайна, закінчився ще 18  вересня.

Цікавий момент: про те, що дію договору Орендодавець не має наміру продовжувати, було відомо ще в липні цього року. Однак, 21 вересня, тобто на третій день після закінчення дії договору, виконком Вишневої міськради звернувся до Господарського суду Київської області з двома позовами.

Першим позовом виконком просить суд Зобов’язати регіональне відділення Фонду держмайна укласти додатковий договір до договору оренди терміном на один рік, а Міністерство економічного розвитку і торгівлі надати на це згоду. Другим позовом виконком просить суд зобов’язати тих же осіб переукласти договір на тих же умовах на той же термін. Інформації про призначену дату розгляду справ на сайті суду наразі немає.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.