На вишнівську школу-довгобуд перерахували ще кілька мільйонів

3-го вересня ТОВ «ВП «Євротехнології» отримало від Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку КОДА 3 мільйони 247 тисяч гривень.

Це вже третій цього року транш на добудову ІІ черги Вишнівської ЗОШ №1. Кілька місяців тому підрядник вже отримав близько 7 мільйонів гривень: 5 млн 698 тис 18 травня і 1 млн 332 тис 16 червня.

Однак, за словами фахівців, це не наближує щасливого фіналу для довгобуду, адже нині будівництво просувається дуже повільними темпами.

Як зазначає сам директор ТОВ «ВП «Євротехнології» Анатолій Кірпічник, уже цієї осені новий корпус школи можна було б навіть відкрити, проте на заваді стали бюрократичні перепони.

“Наша країна має велику бюджетну колізію: коли гроші виділили 29 грудня і кричать “а чого ж ти, “скотина”, не зробив на 30 мільйонів гривень?!”. Місцеві бюджети минулого року (міський + районний) виділили 30 мільйонів гривень. Ми зробили робіт лише на 14 мільйонів гривень, решта повернулися до бюджету. У мене недосконалий проект, із недосконалим кошторисом, і таким самим недосконалим був тендер. До прикладу, коли почався процес монтажу, то виявилося, що таких робіт як підвісні стелі та плитки у проекті і у кошторисі немає. Тому ми додатково робили всю електрику у підвісних стелях. Окрім того, зробили вентиляцію, монтаж якої незабаром буде проведено. По вентиляції взагалі перероблювали проект. Більше того, у підвалі у нас стоїть вода, а проектанти кажуть: то так і має бути”, – у березні, в інтерв’ю газеті “Вільний розвиток Вишневого” сказав Анатолій Кірпічник.

Читайте також:Зараз шкодую, що взявся за цю школу. А спочатку думав, що щось зроблю хороше, – підрядник з добудови Вишнівської ЗОШ №1
Пришвидшувати чиновників взялися навіть батьки школярів: у квітні майже 200 вишнівчан на 11 годин перекрили в‘їзд у місто, аби привернути увагу влади до проблеми недобудованої ЗОШ.

Вишнівчани перекрили в‘їзд у місто
Читайте також: Терпець урвався: вишнівчани на одинадцять годин заблокували в‘їзд у місто
Протести мали позитивний результат: сесію обласної ради депутати таки провели, гроші на цільові програми виділили, а очільник області навіть пообіцяв взяти на особистий контроль хід добудови ЗОШ №1 у Вишневому.

Однак далі обіцянок справа не дійшла і вже 1 вересня маленькі вишнівчани знову пішли у переповнену школу, де через відсутність вільних приміщень у учнів початкових класів не має навіть групи подовженого дня.

Цікаво, що у Києві високотехнологічну «Гімназію А+» збудували лише за 9 місяців: енергоефективну, з геотермальним опаленням та склопакетами з захистом від ультрафіолету.

“Для порівняння: добудова ІІ черги Вишнівської ЗОШ №1 триває вже понад 10 років. Тому наші діти змушені ходити по черзі в туалет та навчатися у переповнених класах, – написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук Сергій Нагорняк. – Грошей на добудову нашої школи чомусь все одно бракує. Хоча їх цілком вистачає, до прикладу, для швидкого (лише за рік!) будівництва вишкільного центру у Бучі. На нього витратили понад 18 мільйонів. І вже у жовтні його урочисто і з пафосом відкриватимуть чиновники і політики різних рівнів”.

Школу у місті Вишневе будують понад 10 років

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.