НАЙКРАЩІ. Жінки, які змінюють Вишневе

Знайомимо вас із жінками, які живуть у Вишневому або мають тут бізнес та яким не сидиться на кухні. Вони найкращі у своїй справі та їхній приклад показує: шлях до успіху тернистий, проте перепон немає.

Жінка може бути не лише берегинею домашнього вогнища, але й покращувати життя у власному місті, представляти його на міжнародній спортивній арені або вести складний бізнес.

Стати причиною змін на краще під силу кожній. Головне обрати свій шлях.

Ілона Гвоздьова

Балетмейстер-постановник сучасної хореографії

Ілона Гвоздьова

Вік: 29 років
Вид діяльності: Власниця студії танців

У мене була завжди мрія відкрити не просто танцювальну студію, а школу танців, де б майбутні зірочки навчалися основам танцювального мистецтва.Чому школа саме у  Вишневому? Тому що хочу, щоб не тільки в Києві були фахівці цієї сфери, але і в області. Щоб наші дітки розвивалися творчо і фізично. Нині студія існує півтора року і ми вже встигли стати фіналістами, призерами та лауреатами багатьох Всеукраїнських та регіональний конкурсів із хореографії.Час для школи я знаходжу практично щодня, оскільки хочу бачити успіхи дітей, а також повністю контролювати навчальний процес. Лише у цьому випадку можна досягнути успіху.

Ким хотіла стати у дитинстві: У дитинстві я хотіла бути Президентом. А зараз хотіла б бути Міністром культури, щоб розвивати культуру і мистецтво у нашій країні.

Що надихає: Мене надихає моя донечка. Хотілося б, щоб вона теж  обрала мамину стежину і танцювала. Окрім того, мене надихають вихованки студії. Я абсолютно щаслива, коли бачу успіхи своїх учнів – це чудова мотивація працювати і розвиватися далі!

Чому саме хореографія: Я завжди була активною по життю.  Жити по-іншому просто не вмію: весь час у русі, у роботі, у сім’ї, у розвитку. Окрім того, танці – це завжди добре для здоров’я та фігури.

Життєве кредо: Просто намагаюся жити так, щоб дочка пишалася, чоловік поважав і внуки згадували.

Світлана Ярьомка

 Заслужений майстер спорту з дзюдо, самбо та сумо

Світлана Ярьомка

Вік: 28 років

Досягнення у спорті: Три роки поспіль була призеркою Чемпіонату Європи з дзюдо, учасниця Олімпійських ігор у 2016 році, двічі – Чемпіонка Світу з самбо, багаторазова Чемпіонка України з дзюдо, самбо та сумо, призерка Всесвітньої Універсіади по сумо в Колумбії.

Тренуюся 1,5-2 години на день (на зборах по 4-5 годин на день). Для мене це вже стиль життя. Допомагають мені тренер, чоловік і Бог… Найважче в житті спортсмена – постійно тримати себе в тонусі.

Ким хотіла бути у дитинстві: Це було так давно, що навіть не пам’ятаю.

Що надихає: Перемога на змаганнях. Оцей її смак.

Життєве кредо: Бути найкращою, але не зарозумілою.

Катерина Жуковська

Голова ГО «У добрі руки»

Катерина Жуковська

Вік: 38 років.

Вид діяльності: Голова ГО «У добрі руки»

Колись у дитинстві збирала всіх безпритульних тварин на вулиці.

У 2011 році стала співвласницею ветеринарної клініки у Вишневому, під двері якої почали підкидати тварин. Спочатку кошенят, а потім і цуценят. Ми з чоловіком забирали всіх додому і намагались прилаштовувати серед знайомих.

Потім випадково заїхали до Гостомельского притулку, дорогою з якого і з’явилася ідея організувати притулок.

Так восени 2012 року і з’явилась ГО «У добрі руки», метою якої є стерилізація та прилаштування безпритульних тварин.

За 5 років роботи нам вдалося прилаштувати до домівок близько 800 собак та 500 котів і стерилізувати близько 650 собак та 600 котів.

Я досі продовжую вірити, що можу змінити цей світ на краще. Дуже хочу навести порядок із безпритульними тваринами хоча б в нашому місті. Маю надію, що люди не будуть займатися розведенням нікому не потрібних «хвостиків» у себе дома та що не будуть викидати і зраджувати своїх чотирилапих друзів.

Що найскладніше у роботі: Дуже складно дивитися в очі тваринам і розуміти, що минули роки, а ти так і не зміг їх прилаштувати. Дивитись в очі цуценятам, які хворіють, а ти нічого не можеш вдіяти. А також дивитися в очі тим, кому зрадили їхні власники.

Ким хотіла бути у дитинстві: Дитинство завжди було пов’язане з тваринами, яких я тягнула додому і намагалася лікувати. Мене знали всі лікарі ветеринарної клініки на Татарці в Києві. У 9 років я вже вміла робити  уколи тваринам.

Що надихає: Завжди надихають щасливі історії, відео- та фотозвіти від наших підопічних у минулому. Як їм тепер гарно живеться у домівках.

Життєве кредо: Хочеш щось змінити – почни з себе.

Вікторія Сахно

 Майстер спорту України з легкої атлетики, член Збірної команди України

Вік: 20 років

Головні спортивні досягнення: Багаторазова Чемпіонка та призерка чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики (метання молоту), учасниця ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор у Китаї, учасниця Чемпіонату Світу та чемпіонатів Європи (Азербайджан, Польща, Швеція, Португалія).

У підготовці до змагань найбільше допомагає мій наставник – тренер Сергій Кушнір. Із ним ми тренуємося 5 разів на тиждень по 4 години вже 9 років. Зараз готуємося до  Олімпійських  Ігор у Токіо, які відбудуться у  2020 році.

Мене надихає думка про те, що я можу представляти своє рідне місто Вишневе та нашу Україну на міжнародних змаганнях світового значення.

Вважаю, що найважливіше – завжди пам’ятати, заради чого витрачаєш сили та час, та тримати курс до своєї цілі.

Ким хотіла бути у дитинстві: У дитинстві моя мрія була стати перукарем.

Життєве кредо: Все у моїх руках, тому їх не можна опускати.

Інна Залізко

Активістка

 Інна Залізко

Вік: 33 роки

Вид діяльності: Громадська діячка, голова ради ЗОШ №4 м. Вишневе.

«Громадська діячка» – поки дуже круто для мене звучить. Мені не все одно до того, що коїться у місті.

На початку 2017 року у мене виникла ідея створення куточку очікування для дітей у нашій дитячий поліклініці.

Оскільки зменшити черги у поліклініці не у моїх силах, виникла ідея зробити очікування цікавішим. Близько 6-7 місяців ми з небайдужим татом Євгеном Нікітченко оббивали пороги всіх держустанов: від СЕС до ВМР і депутатських комісій.

Зараз дуже хочеться змінити рівень харчування в школах, обладнання. Уже є декілька цікавих ідей для шкіл. Разом із ГО «Діти Вишневого» намагатимемося їх втілити в життя

Скільки часу приділяєте громадській активності: Майже увесь вільний час (коли діти не хворіють і відвідують садочок та школу). Також не бачу нічого складного у тому, аби відвідати сесію, депутатську комісію чи прийом міського голови разом із дітьми. Трирічний Стас вже був на всіх цих заходах.

Ким хотіли бути у дитинстві: У різні періоди по-різному: і стилістом, і юристом, і Президентом.

Що надихає: Надихають діти. Все що хочеться змінити – все заради них.

Життєве кредо: Зміни під силу кожному.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.