Не допустимо здирницькі тарифи у Вишневому!

Не допустимо здирницькі тарифи у Вишневому!

[:ua]08.07.2016 року депутат Сергій Нагорняк, в порядку, передбаченому Регламентом міської ради, звернувся до Секретаря Вишневої міської ради з проектом рішення “Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Вишневому Києво-Святошинського району Київської області” .

Оскільки тарифи на житлово-комунальні послуги були підвищені з 01.07.2016 року,  саме в цей час розпочинаються нарахування комунальних платежів за новими тарифами. 

Стрімке підвищення зазначених тарифів є питанням, зволікання з розглядом якого може потягнути за собою невідворотні надзвичайні наслідки для мешканців міста Вишневе.

Подання проекту

Подання проекту —  це спроба запобігти становищу, коли середня родина просто перестане платити за «комуналку» і комунальне господарство міста просто зупиниться. Це спроба допомогти звичайним людям, які будуть змушені економити на їжі, щоб заплатити за тепло та воду

Звісно, що одним таким рішенням проблеми не вирішити, адже в проекті рішення викладено тільки перший крок для вирішення багатогранної проблеми високих тарифів. Далі треба відповісти на питання: хто буде платити, якщо для населення зберегти старі тарифи?  Як можна зменшити витрати електроенергії, тепла, газу?  Як збільшити надходження до міського бюджету і за ці кошти забезпечувати прийнятний рівень соціального захисту населення?  Відповідь на ці питання маємо знайти спільно.

В свій час люди уповноважили мене представляти їх інтереси у міській владі, і тепер я як депутати Вишневої міської ради маю захистити своїх виборців та всіх вишнівчан — голосно заявити про те, що підвищення тарифів за нинішніх умов є неприпустимим без індексації заробітних плат.

Звертаюсь до Вас із проханням підтримати ініціативу, висловити свою підтримку проекту на офіційній сторінці депутата у Facebook Депутат Сергій Нагорняк.[:ru][mp_row]

[mp_span col=”12″]

[mp_text]

08.07.2016 року депутат Сергій Нагорняк, в порядку, передбаченому Регламентом міської ради, звернувся до Секретаря Вишневої міської ради з проектом рішення “Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Вишневому Києво-Святошинського району Київської області” . 

Оскільки тарифи на житлово-комунальні послуги були підвищені з 01.07.2016 року,  саме в цей час розпочинаються нарахування комунальних платежів за новими тарифами.  Стрімке підвищення зазначених тарифів є питанням,  зволікання з розглядом якого може потягнути за собою невідворотні надзвичайні наслідки для мешканців міста Вишневе.

Подання проекту —  це спроба запобігти становищу, коли середня родина просто перестане платити за «комуналку» і комунальне господарство міста просто зупиниться.  Це спроба допомогти звичайним людям, які будуть змушені економити на їжі, щоб заплатити за тепло та воду.

 Звісно, що одним таким рішенням проблеми не вирішити, адже в проекті рішення викладено тільки перший крок для вирішення багатогранної проблеми високих тарифів. Далі треба відповісти на питання: хто буде платити, якщо для населення зберегти старі тарифи?  Як можна зменшити витрати електроенергії, тепла, газу?  Як збільшити надходження до міського бюджету і за ці кошти забезпечувати прийнятний рівень соціального захисту населення?  Відповідь на ці питання маємо знайти спільно. 

В свій час люди уповноважили мене представляти їх інтереси у міській владі, і тепер я як депутати Вишневої міської ради маю захистити своїх виборців та всіх вишнівчан — голосно заявити про те, що підвищення тарифів за нинішніх умов є неприпустимим без індексації заробітних плат.

Звертаюсь до Вас із проханням підтримати ініціативу, висловити свою підтримку проекту на офіційній сторінці депутата у Facebook Депутат Сергій Нагорняк

 

[/mp_text]

[/mp_span]

[/mp_row]

[mp_row]

[mp_span col=”12″ classes=” motopress-space”]

[mp_space]

[/mp_span]

[/mp_row]

[mp_row]

[mp_span col=”9″]

[mp_image id=”322″ size=”full” link_type=”custom_url” link=”#” target=”false” align=”left”]

[/mp_span]

[mp_span col=”3″ classes=” motopress-empty mp-hidden-phone”]

[/mp_span]

[/mp_row]

[mp_row]

[mp_span col=”12″ classes=” motopress-space”]

[mp_space]

[/mp_span]

[/mp_row]

[mp_row]

[mp_span col=”6″]

[mp_row_inner]

[mp_span_inner col=”12″]

[mp_text]

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ЩОДО ТАРИФІВ, ПОДАНИЙ ДО МІСЬКОЇ РАДИ:

[/mp_text]

[/mp_span_inner]

[/mp_row_inner]

[mp_row_inner]

[mp_span_inner col=”12″]

[mp_button text=”Проект рішення про тарифи ” link=”http://nagorniak.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/5тарифи-5.jpg” target=”false” icon=”fa fa-book” icon_position=”right” align=”center” mp_style_classes=”motopress-btn-size-middle motopress-btn-rounded motopress-btn-color-red”]

[/mp_span_inner]

[/mp_row_inner]

[/mp_span]

[mp_span col=”6″]

[mp_row_inner]

[mp_span_inner col=”12″]

[mp_text]

ЗВЕРНЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ:

[/mp_text]

[/mp_span_inner]

[/mp_row_inner]

[mp_row_inner]

[mp_span_inner col=”12″]

[mp_button text=”Звернення до міського голови ” link=”http://nagorniak.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/2тарифи-2.jpg” target=”false” icon=”fa fa-users” icon_position=”right” align=”center” mp_style_classes=”motopress-btn-size-middle motopress-btn-rounded motopress-btn-color-aqua-blue”]

[/mp_span_inner]

[/mp_row_inner]

[/mp_span]

[/mp_row][:]

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.