Не стримався. Вишнівчанин зареєстрував аж 12 петицій з ідеями, як поліпшити місто

18-річний вишнівчанин Данило Ожго зареєстрував на сайті міської ради аж 12 петицій з ідеями, як поліпшити життя у місті. Серед них – встановлення антивандальних тенісних столів, створення муралів на стінах сірих вишнівських багатоповерхівок, організація велодоріжок, скейт-парку та зон для пікніків.

Як пояснює хлопець, така ідея в нього виникла після спілкування з друзями-вишнівчанами, які як і він хочуть жити в місті європейського рівня.

“Ми дійшли висновку, що ці 12 покращень зробити відносно легко й вони одразу будуть видимі й радуватимуть усіх містян”, – розповідає ініціатор петицій.

Водночас найбільшу перепону він наразі вбачає у заскладній процедурі реєстрації на сайті для підписання петицій.

“Однак я все одно вірю в те, що петиції наберуть необхідну кількість голосів, адже деякі з них вже за першу добу набрали по 15+ голосів зі 100 необхідних! В місті точно знайдуться люди, готові витратити 7 хвилин свого часу, аби посприяти якісному розвитку Вишневого”, – каже Данило Ожго.

Підтримати запропоновані петиції можна ще протягом 89 днів.

Перелік петицій та посилання для голосування:

1. Антивандальні тенісні столи.

Настільний теніс добре організує вільний час школярів та молоді, особливо під час канікул. Окрім цього це такий вид спорту, яким можна займатися у будь-якому віці. Настільний теніс – це гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Під час гри гравець багато рухається використовуючи все тіло, тренує очі, покращує координацію рук та ніг. Всі ділянки мозку залучені і працюють, оскільки гравець планує стратегію гри, тактику, та відстежує м’яч і удари. Цей вид спорту не є травматичним, – йдеться у петиції.

Підтримати можна тут: https://bit.ly/2Q5lChz

2. Закриті баки для сміття

Прошу переобладнати всі сміттєві баки Вишневого й зробити їх закритими, адже біля відкритих сміттєвих баків завжди сильний сморід. Це сприятиме загальному комфорту містян, особливо тих, чиї вікна виходять на сміттєві баки.

Підтримати можна тут: Петиція

3. Громадські вбиральні

Прошу створити громадські туалети в місцях найбільшого скупчення вишнівчан. Це сприятиме комфорту містян за потреби. Прошу, аби їхня кількість була вирахувана відповідно до кількості населення.

Підтримати можна тут: Петиція

4. Модернізація переїзду

Всі вишнівчани-водії вважають водіїв, які стають на зустрічну смугу на переїзді, аби швидше проскочити, нахабами. Задля того, аби таких нахаб не було, прошу обладнати переїзд у Вишневому такою конструкцією, яка зникає з зустрічної смуги тоді, коли відкривається шлагбаум.

Підтримати можна тут: Петиція

5. Ліфти на мостах

Після створення «шумозахисної» огорожі стало неможливо переходити залізну колію напряму. Літні люди змушені підніматися по сходах на міст. Прошу обладнати мости Вишневого ліфтами для людей з інвалідністю та літніх людей.

Підтримати можна тут: Петиція

6. Зменшити кількість транзитного руху на вулицях приватного сектору Вишневого

Прошу перевести у житлову зону, позначити відповідними знаками та прокласти «лежачі поліцейські» на вулицях приватного сектору Вишневого задля того, аби зменшити кількість транзитного руху по цих вулицях: Свободи, Миру, Вишнева, Гоголя, Кооперативна, Залізнична 68 – 90, провулок Широкий, Дальній, вул. Ломоносова, Садова, Затишна, Дорошенка, Івана Франка тощо на північній та південній частинах Вишневого. Це сприятиме тому, що малі діти зможуть спокійно виходити бавитися на прибудинкові території, оскільки транзитний рух по цих вулицях заборонений у разі знаків «Житлова зона».

Підтримати можна тут: Петиція

7. Створення муралів

Прошу запросити відомих художників муралів, які зможуть розмалювати сірі стіни багатоповерхових будинків Вишневого, котрі були збудовані за СРСР. Це зробить місто веселішим, сприятиме розвитку культури, творчості молоді, збільшуватиме потік гостей міста – поціновувачів сучасного мистецтва.

Підтримати можна тут: Петиція

8. Громадський бюджет

Прошу виділити частину коштів з бюджету Вишневого у 2019 на створення громадського бюджету.
Для цього прошу прийняти положення про громадський бюджет у місті Вишневому на 2019 рік, аби мешканці міста мали можливість подавати власні проекти, котрі будуть профінансовані з бюджету Вишневого та реалізовані під контролем комісій Вишневої міської ради.
Для збільшення кількості людей, котрі проголосують, прошу розробити електронний сервіс, завдяки якому мешканці зможуть голосувати за пропозиції інших містян, оскільки в 2018 голосування відбувалося в паперовому режимі шляхом заповнення бланків.

Підтримати можна тут: Петиція

9. Велодоріжки

Прошу виділити частину проїжджої частини кожної магістральної вулиці міста (відповідно до генплану Вишневого від 2016) для велодоріжок з позначенням їх, як в містах Європи, зокрема в Амстердамі, з подальшим інформуванням вишнівчан про користь регулярних спортивних навантажень, зокрема велопрогулянок та велопоїздок по місту. Це сприятиме спортивному розвитку містян, оскільки їздити на велосипеді на проїжджій частині небезпечно, а на пішохідній – заборонено Правилами дорожнього руху.

Підтримати можна тут: Петиція

10. Скейт-парк

Прошу створити у Вишневому скейт-парк, який існував у місті протягом 2009 – 2016 рр. біля ЗОШ №2. Скейт-парк— спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк у Вишневому має містити такі фігури, як рампи (half pipes), розгінки (quarter pipes), поручні (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.

Підтримати можна тут: Петиція

11. Зони для пікніків

Прошу впорядкувати посадки у Вишневому на східній та західній частині. Містяни використовують їх для пікніків, особливо в теплу пору року. Прошу навести там порядок та створити комфортні пікнік-зони: лавки, смітники, столики тощо.

Підтримати можна тут: Петиція

12. “За Вишневу попутку”

Прошу обладнати всі зупинки для маршрутних таксі спеціальним знаком «Вишнева попутка», біля якої вишнівчани будуть збиратися й створювати чергу на автомобілі водіїв з Вишневого. Вартість проїзду в попутках має бути не вищою за вартість маршрутки (до 17 – 18 грн). Це сприятиме розвантаженню Вишневих маршруток і комфорту вишнівчан, які їздять на роботу до Києва, бо маршрутки вранці й ввечері завжди «забиті» людьми.

Підтримати можна тут: Петиція

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.