Топ-10: які новини були найцікавішими для вишнівчан у першому півріччі 2018 року

Не встигли ми звикнути до того, що вже 2018 рік, як минуло півроку. Для Вишневого ці 6 місяців були насичені як ніколи: боротьба з тітушками рейдера-забудовника, двічі перекриті дороги та петиції з вимогою відставки міського голови.

Ми вирішили пригадати, чим жило місто протягом цього часу та відібрали 10 новин, які набрали найбільше переглядів на сайті за перші 6 місяців 2018 року.

Рейтинг представлено у зворотньому порядку.

10. Уже майже 100 осіб отримало безкоштовну юридичну консультацію у Вишневому

Юридична консультація

Уже півроку у Вишневому діє проект “Безкоштовна юридична консультація”, який реалізовує депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

Про те, що за перші чотири місяці по допомогу фахівців звернулося майже 100 осіб, прочитали понад 1 тисячу відвідувачів сайту.

Отримати фахову первинну правову допомогу можна щосереди з 9.00 до 14.00.Адреса незмінна: вул. Першотравнева, 14, офіс 2.

Детальніше

9. Голова ОДА пообіцяв взяти на особистий контроль добудову школи у Вишневому (відео)

У квітні після резонансних подій з перекриттям дороги у Вишневому голова КОДА Олександр Горган пообіцяв взяти на особистий контроль хід добудови ІІ черги ЗОШ №1.

«Я вас запевняю, що цей об’єкт під моїм особистим контролем. Усі тендерні процедури по ньому проведені минулого року, тому що цей об’єкт перехідний. І фактично після підписання рішення головою обласної ради я проконтролюю, щоб Департамент фінансів спрямував на капітальне будівництво кошти негайно», – сказав після позачергової сесії Олександр Горган і про це на нашому сайті прочитали 1,8 тисяч користувачів.

Детальніше

8. Вишнівчани просять облаштувати зупинку біля переїзду

У середині січня на сайті міської ради з’явилася петиція з проханням облаштувати зупинку біля переїзду. Усього за кілька днів вона набрала необхідну кількість голосів та обіцянки міської ради “здійснити дані роботи у поточному році в складі благоустрою вулиці Чорновола після завершення робіт по реконструкції інженерних мереж”.

І хоча віз і нині там, те, що цю новину прочитали майже 2 тисячі разів – однозначно свідчення інтересу містян до цієї теми.

Детальніше

7. НАЙКРАЩІ. Жінки, які змінюють Вишневе

До Міжнародного жіночого дня ми підготували матеріал про жінок, які творять зміни у Вишневому.

Матеріал про вишнівчанок, які хочуть бути найкращими у своїй справі, покращувати життя у власному місті, представляти його на міжнародній спортивній арені або вести складний бізнес, прочитали 2,7 тисяч разів.

Детальніше

6. У Вишневому оголосили конкурс на посаду директора Центру первинної медико-санітарної допомоги

конкурс на директора

Майже 4,5 тисяч переглядів має новина про конкурс на посаду директора Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Чи пов’язано це з такою великою кількістю охочих здобути керівну посаду чи просто з критичною ситуацією у медичній сфері Вишневого достеменно невідомо.

Детальніше

5. 10 фото старого Вишневого, які ви могли не бачити (частина 1)

Поностальгувати над старими фотографіями люблять усі. Згадати чудові дні дитинства, ще пусті дороги молодого міста та поля на місці сучасних ЖК справді безцінно.

Відтак фото з особливий шармом і недосказаністю переглянули майже 5 тисяч разів.

Детальніше

4. Зараз шкодую, що взявся за цю школу. А спочатку думав, що щось зроблю хороше, – підрядник з добудови Вишнівської ЗОШ №1


Понад 5 тисяч переглядів має гостре інтерв’ю з Анатолієм Кірпічником, підрядником з добудови Вишнівської ЗОШ 1.

У розмові він відверто розповів про те, чому добудова навчального закладу триває так повільно, що найскладніше у його роботі та чи є шанс, що новий корпус закінчать до початку нового навчального року.

Детальніше

3. Майбутній шляхопровід розділив вишнівчан на два табори

Новину про “шляхопровід розбрату” прочитали майже 8,9 тисяч разів.

Тож матеріал про те, як ще на стадії проекту якась подія може розділити містян на два табори, посів 3 сходинку у нашому рейтингу.

Детальніше

2. Терпець урвався: вишнівчани на одинадцять годин заблокували в‘їзд у місто

Як привернути увагу до багаторічної проблеми міста – точно знають вишнівчани.

Про багатогодинну акцію протесту, завдяки якій жителі невеликого містечка під Києвом змогли пришвидшити дату проведення сесії обласної ради, прочитали 9,3 тисяч разів.

Детальніше

1. Бійка, заблокована трибуна та тітушки рейдера-забудовника: у Вишневому відбулася сесія міської ради

заблокована трибуна та тітушки рейдера-забудовника

Найпопулярнішою у першому півріччі стала новина про те, як на сесію Вишневої міської ради прийшли сотні тітушок, аби захищати інтереси рейдера-забудовника. На цій же сесії містяни побачили вибіркову справедливість міської ради.

Матеріал переглянули майже 9,5 тисяч разів, тому він заслужено посідає перше місце.

Детальніше

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.