Остання сесія року: мінус один депутат, премії для міського голови і заступників та новий бюджет

Вишнева миська рада - остання сесія року

21 грудня відбулася остання цього року сесія міської ради. Протягом чотирьох годин роботи депутати розглянули 15 основних питань і 55 земельних.

Розпочалася сесія з заяви Тараса Костанчука про дострокове припинення повноважень. Пояснив своє рішення депутат тим, що «змінив місце проживання та неможливістю виконувати депутатські повноваження».

«Прошу вибачення за те, що не дотримався деяких своїх обіцянок, як-от: подолання корупції і відправлення корупціонерів за грати. Також прошу вибачення за деякі свої виступи», – сказав Тарас Костанчук.

Потому, не розмінюючись довго на сентименти, депутати одразу взялися за ухвалення Програми економічного, соціального та культурного розвитку, а також міського бюджету на 2018 рік. Таким чином  міський бюджет на 2018 рік склав 194 млн 888,7 тис.грн.

Кілька разів депутати переголосовували питання про звільнення комунальних підприємств, серед яких УКГ та Вишнівськводоканал, від сплати частини чистого прибутку на загальну суму 148 000 грн. А УМГ ще на 767 000 грн звільнили від сплати до міського бюджету коштів, отриманих у 2017 році від оренди нежитлових приміщень.

А от за встановлення надбавок, премій та матеріальну допомогу міському голові, його заступникам та секретарю депутати проголосували з першого разу. Непоганий подарунок до новорічних свят.

Вишнівська міська лікарня тепер із затвердженим Статутом у новій редакції. «За» – проголосувало 26 депутатів.

Відповідно до нових положень  у Статуті, у лікарні змінилася структура. Тепер ВМЛ має 5 основних підрозділів: апарат управління, стаціонарне відділення, амбулаторне відділення, параклінічне відділення та господарська служба. Посилилась відповідальність головного лікаря за збереження та використання коштів та майна лікарні. Окрім того, лікарня тепер має право на використання наркотичних речовин.

Наприкінці 2017 року депутати також ухвалили 5-річну програму боротьби з амброзією полинолистою. На це щороку витрачатиметься по 20 000 грн.

Окрім того, було підтримано програму «Про програму розвитку системи відеоспостереження», приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів» та затверджено перспективний план роботи Вишневої міської ради на 2018 рік.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.