Парад близнюків, театр на ходулях та багатометрова розмальовка – як святкували 130-річчя міста наймолодші вишнівчани (ФОТО)

Парад близнюків

16 вересня Вишневе відсвяткувало своє 130-річчя. І хоч постійної дати святкування у Вишневого немає – його постійно переносять, однак чимало вишнівчан долучились до святкувань на різних локаціях.

Так, розпочало місто святкувати із відкриття оновленої дошки пошани «Шановані люди Вишневого».

Окрім цього, з самого ранку на вулиці Європейській діяв святковий ярмарок продовольчих і промислових товарів, виставка виробів ручної роботи та виставка художнього мистецтва за участі художників Києво-Святошинського району.

Ближче до обіду відбулася офіційна частина заходу: привітання від керівництва міста і району, духівництва, а також вручення подяк і грамот.

Музичні вітання вишнівчани приймали з 15.00. На сцені «запалювали» та заряджали людей драйвом кілька музичних колективів. Першою виступила співачка Андріана, потому народні артисти Павло Дворський і Лілія Сандулеса, Злата Огнєвич, Ольга Полякова, гурт «НеАнгели», Дмитро Андрієць та Руслана Лавор. Хедлайнером заходу став співак Макс Барських.

Прикметно, що наймолодші вишнівчани також брали активну участь у святкування Дня міста. Цього дня для них було організовано парад близнюків, виступи дитячих колективів, працювали аніматори.

Привітати рідне місто вишнівські малюки могли також розмальовуючи багатометрову розмальовку-листівку.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.