82-річний пенсіонер отримав субсидію лише після звернення до депутата

82-річний пенсіонер отримав субсидію лише після звернення до депутата

Платіжки за житлово-комунальні послуги протягом останнього року для 82-річного Івана Теличка, як і для більшості вишнівських пенсіонерів, стали у буквальному сенсі непідйомними.

Вишнівчанин, у минулому працівник залізної дороги з-понад 40-річним стажем, розповів, що подав заяву на оформлення субсидії до управління соціального захисту ще у липні того року, проте за увесь цей час її навіть не  розглянули.

«До управління соціального захисту я ходив кілька разів – намагався з’ясувати, як просувається моє питання. Проте, упродовж 8 місяців мене лише ігнорували, – пригадує Іван Теличко. – Тож оскільки я не звик мати боргів – постійно сплачував повну вартість…»

Повна ж вартість оплати житлово-комунальних послуг пенсіонеру коштувала вже близько двох тисяч гривень.

«Наприкінці лютого Іван Михайлович звернувся вже до моєї приймальні. Сказав, що більше не знає, куди йому ще звертатися, – розповів депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк. – Цікаво, що 6 березня я направив депутатське звернення до управління соціального захисту і вже за 20 днів усі платіжки Івана Теличка було перераховано. Тому припускаю, що багатомісячна мовчанка у питанні отримання субсидії була звичайною байдужістю».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.