Пенсійний фонд відкрив 4 нові пункти обслуговування громадян

У Києво-Святошинському районі протягом 2017 року з’явилося 4 нові пункти обслуговування громадян.

Тепер пенсіонери можуть отримувати необхідні консультації також у смт Чабани, м. Боярка, с. Білогородка та с. Горенка.

Про це повідомили в Управлінні Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі.

Із моменту відкриття до нових пунктів обслуговування звернулися уже 3656 пенсіонерів. Зокрема, до пункту у смт Чабани – 1223 особи, м. Боярка – 1881 особа, с. Білогородка – 434 особи, с. Горенка – 118 осіб.

Загалом протягом 2017 року спеціалісти районного управління надали консультації  10237 особам, що на 1020 більше, ніж у минулому році .

«Важливо, що звернення від пенсіонерів, які виїхали з Криму, а також із зони проведення АТО на тимчасове проживання до Київської області, розглядають спеціалісти у терміновому порядку. Торік у нас було 914 таких звернень», – розповів начальник управління Станіслав Токар.

За словами посадовця, з 1 січня цього року середній розмір пенсії становить  2713,94 грн і лише протягом першого місяця року в управлінні призначено 1718 нових пенсій.

«Водночас наразі є дуже важливою робота з відпрацювання особових рахунків, що не пройшли автоматизований масовий перерахунок та визначені як кандидати на проведення індивідуального перерахунку», – підкреслив Станіслав Токар.

Нині найбільшими боржниками зі страхових внесків є:

  • КП «Горенка»
  • КП «Міська друкарня в Києво-Святошинському районі»
  • ТОВ «Дока».

Також найбільшу заборгованість із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пункту другого Прикінцевих положень ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» мають:

  • СГТОВ «Тарасівський»,
  • СГТОВ «Бузівське», ВАТ «Київвотбуд»,
  • ПАТ «Південнтехгаз»,
  • ТОВ «Агропромбудіндустрія»
Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.