Перевізника, водій якого відмовив школяру у пільговому проїзді, зобов’язали до службової перевірки

Перевізника, водій якого відмовив школяру у пільговому проїзді, зобов’язали до службової перевірки. Про це йдеться у відповіді посадовців Київської ОДА на депутатське звернення Сергія Нагорняка щодо систематичного порушення перевізниками вимог законодавства.

Нагадаємо, 9 лютого водій маршрутного таксі №716 виштовхав із салону школяра, який намагався скористатися правом пільгового проїзду, а також збив із ніг малолітню дитину, яка в той час перебувала біля автобуса.

Відтак, у своєму зверненні депутат міськради просив здійснити перевірку ПП “А.Т.Н.” та вжити заходів для недопущення перевізником вимог транспортного законодавства.

Чиновники з перевізником зустрілися та перевірку провести пообіцяли.

“Управлінням інфраструктури було проведено робочу зустріч з керівництвом ПП “А.Т.Н.” щодо надання якісних, безпечних послуг з перевезення пасажирів, зобов’язано провести службове розслідування та за результатами вжити відповідні заходи реагування”, – йдеться у відповіді Управління інфраструктури КОДА.

У документі також повідомляється, що чиновники включили 716-ий маршрут до плану перевірки. Окрім того, для усіх маршрутів Київської області було дано доручення розмістити  в салонах транcпортних засобів на доступних для пасажирів місцях інформацію щодо переліку категорій громадян, яким, відповідно до нормативно-правових актів, надається право пільгового проїзду.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.