На сесії міської ради пообіцяли знайти приміщення для музею (відео)

На сесії міської ради, яка відбулася учора, 15 червня, зі звітом про виконану за два роки роботу виступив в.о. директора КП «Історико-краєзнавчий музей міста Вишневого» Володимир Рябошапка.
Володимир Рябошапка обіймає свою посаду з червня 2014 року, проте протягом усього цього часу музей не функціонує, а експонати складені в приміщенні ЗОШ №3.

При цьому лише за період 2016 року витрати з міського бюджету на заробітну плату двох працівників КП становили 60,6 тис грн. А за перший квартал 2017 року фінансування організації становить 23, 6 тис грн.

Відтак про таку доцільність витрачання міських коштів, з одного боку, та потребу у повноцінному функціонуванні міського музею – з іншого, кілька місяців тому підняв питання депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

«Музей-привид існує у Вишневому вже 13 років, проте, на жаль, більшість містян навіть не знають про його існування, – зазначив Сергій Нагорняк. – Я і надалі триматиму питання відновлення роботи історико-краєзнавчого музею під контролем. Адже у нашого міста є історія, якою можна пишатися!»

За результатами обговорення звіту, в.о. директора КП дали завдання відновити повноцінну роботу музею, а міська влада для цього має знайти уже в найближчий час приміщення.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.