Мешканці ЖК «Вишневий квартал» просять допомоги у підключенні будинку до міських мереж

ЖК «Вишневий квартал»

Нині 80 власників квартир не можуть користуватися своїм житлом.

Ініціативна група інвесторів ЖК «Вишневий квартал» звернулася до приймальні Сергія Нагорняка з проханням допомогти у підключенні будинку до міських мереж.

«Будинок по Європейській, 31-А був проблемною забудовою нашого міста і  60 інвесторів понад 10 років очікували на своє житло. І хоча після численних судових справ люди таки стали власниками свої квадратних метрів, проте користуватися ними не мають можливості», – йдеться у зверненні.

Справа у тому, що ні місто, ні жодна з керівних компаній не беруть будинок на баланс.

Чому так відбувається – мешканці ЖК не знають.

«Ходять чутки про недостатню потужність енергозабезпечення та відсутність технічної будівельної документації, або невідповідність будівництва проекту», – припускають люди.

Численні зустрічі з міським головою не дали результатів.

«Відповідь така: на бюджет не розраховуйте. Складайтеся і усувайте перешкоди. Заплатити у 2008 році по 2000 доларів за квадратний метр та знову бути винним…Тяжко це зрозуміти, враховуючи те, що фінансова криза вплинула не лише на забудовників, а й на інвесторів…» – додають вишнівчани.

Звернення до Сергія Нагорняка від ініціативної групи ЖК Вишневий квартал

Звернення до Сергія Нагорняка від ініціативної групи ЖК “Вишневий квартал”.

 

Прикметно, що у приймальні Сергія Нагорняка представники ініціативної групи одразу отримали  фахову юридичну консультацію.

Так, на думку юриста, наразі інвесторам необхідно звернутися до відповідних контролюючих органів щодо перевірки відомостей, які були надані забудовником під час подання декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.