Міська рада Вишневого звернеться до НАБУ та антикорупційної прокуратури (відео)

Фото дділянки

Через рейдерське захоплення 10,25 га депутати міської ради вирішили звернутися до НАБУ та антикорупційної прокуратури.

Відповідний запит на ім’я міського голови у ході пленарного засідання, яке відбулося учора, 29 березня, підтримали усі присутні депутати.

Нагадаємо, кілька тижнів тому на земельній ділянці площею 10,25 га по вул. Святошинській розпочалися будівельні роботи. ТОВ «Євро 2000» планує звести там новий житловий квартал. Натомість відповідно до Генерального плану міста на цій земельній ділянці має бути парк.

Читайте такожЮрист: у вишневому міська влада загубила 10 га?

«Треба «вибити» фундамент цієї сфабрикованої справи. Тобто легалізованого через суд договору оренди», – переконаний ініціатор запиту депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

За його словами, до НАБУ та антикорупційної прокуратури треба звернутися з заявою про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення щодо судді Києво-Святошинського районного суду Київської області, яка постановила завідомо неправосудне рішення, а також з приводу складання та видачі службовими особами Вишневої міської ради завідомо неправдивих офіційних документів.

«У цій справі дуже багато темних п’ятен. Узяти до прикладу хоча б той факт, що у ТОВ «Євро 2000» відсутній проект із землеустрою, однак суд не вжив жодних заходів для витребовування цього проекту в органів Держгеокадастру, а також з архіву Вишневої міської ради, де він має зберігатись, як підстава для ухвалення рішення міською радою. Окрім того, не було вжито заходів до залучення органів Держгеокадастру на стороні відповідача під час розгляду справи», – сказав Сергій Нагорняк.

Читайте також: На позачерговій сесії міської ради, мер повинен прояснити ситуацію з рейдерським захопленням землі у Вишневому

Прикметно, що сам забудовник переконаний у тому, що жодних документів йому не бракує і все законно.

Ба більше, одне з питань порядку денного сесії так і було сформульовано: «Про попереднє погодження на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Євро 2000» для житлової і громадської забудови».

ТОВ “Євро 2000” не приховує своїх намірів

ТОВ “Євро 2000” не приховує своїх намірів

Водночас численна громада, яка також прийшла на сесію, аби відстояти своє право на парк, налаштована на подальшу активну боротьбу.

Вишнівчани прийшли на сесію

Вишнівчани прийшли на сесію відстояти своє право на парк

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.