Що замовляли у Діда Мороза відомі вишнівчани? 

Усі ми колись були дітьми і з нетерпінням  чекали на одне з найбажаніших свят – Новий рік! Наприкінці грудня  писали листи Діду Морозу, а потім шукали подарунки під ялинкою,  сподіваючись знайти там саме те, про що так довго мріяли.

У переддень новорічних свят ми вирішили дізнатися у відомих вишнівчан про їхні найтепліші дитячі спогади: бажані новорічні подарунки та сімейні традиції святкування.

Наталія Коробенко

активістка

Я маю двох старших братів, тож все дитинство мріяла про молодшу сестру, потім про чарівну палочку та про власного коника.

Найбільше запам’ятався подарунок, якого мені так і не зробили. Коли мені було 3 роки мама пообіцяла подарувати сестричку, але обіцянку так і не дотримала. Це було першим моїм розчаруванням (сміється, – ред).

Я жила в великій сім’ї з батьками та двома братами і кожен Новий рік ми разом прикрашали ялинку, готувались до свята та разом святкували. А з настанням Нового року до нас приходили (або ми йшли до них) сім’ї з якими ми дружили. Загалом нас було 20-25 осіб. І так кожного року ми збирались дорослі з дітьми, співали, танцювали, грали в різні ігри. А часом забирались на дах 9-поверхового будинку та спостерігали за новорічним салютом. Кожен Новий рік мого дитинства був по-справжньому казковим. Це і було нашою сімейною традицією святкування.

Світлана Ярьомка

 Заслужений майстер спорту з дзюдо, самбо та сумо

Зараз я вже не мрію ні про матеріальне – мрію лише народити здорову дівчинку!

Щодо спортивних мрій, то поки я задоволена тими результатами, яких досягнула на цей момент. Хоча у мене є деякі плани, але не хочу про них загадувати наперед…

Андрій Орленко

активіст

Наскільки я пам’ятаю я ніколи нічого не просив у Діда Мороза. І у батьків теж. Тому просто радів усьому, що дарували на новий рік. Зазвичай, це були якісь солодощі. Мене не балували (усміхається, – ред).

Для мене новий рік – передусім сімейне свято, тому й святкую я його у сімейному колі. Думаю, це і є нашою традицією святкування. Різдво також святкую у сімейному колі: разом з мамою йдемо в гості до хрещеної.

Микола Стадник

благодійник

В дитинстві  я писав листи до Діда Мороза і завжди отримував бажане.  Зазвичай, це були іграшки. Але   найбажанішою для мене  була велика пожежна машина ( і досі її пам’ятаю..)

Взагалі, я обожнював святкування саме Нового року (навіть більше, ніж Дня народження), бо саме в цей день відчував щастя всіх навколо і для мене найбільшою радістю був не саме подарунок (хоча завжди дуже цікаво: отримаєш, що написав в листі до Діда Мороза… і як цей подарунок з’являється під ялинкою), а родинні приготування до свята, коли вся моя сім’я  збиралась разом, готували святковий стіл, наряджали  ялинку, шуткували, сміялись та згадували минуле.

Сергій Нагорняк

депутат міської ради

 

Моїм найкращим подарунком у дитинстві був велосипед “Аїст”. Я дуже про нього мріяв, тож коли у 6-річному віці отримав його під ялинку був безмежно щасливий! У 10 років я мрів про випалювач по дереву і мені також його подарували. Тож можна сказати, що усі дитячі мрії здійснювалися (сміється, – ред).

У підготовці до нового року у нас завжди брала участь вся родина. Моїм обов’язком, до прикладу, було прикрашання ялинки. І я завжди дуже любив і цей передноворічний процес зборів, і отриманий результат.

Катерина Жуковська

Голова ГО «У добрі руки»

Завжди просила у Діда Мороза подарувати тваринку. Коли не було собаки – просила собаку. Коли вже була собака – просила спочатку хом’ячка, а потім папугу. 
Спасибі моїм батькам, що практично завжди дослухалися до моїх бажань. Жили ми в маленькій, але завжди дуже густо населеної квартири (сміється, -ред). Мене завжди оточували тварини!

Анна Кириченко

засновниця та керівниця Edison – антикафе

Дитячий подарунок, який мені найбільше запам‘ятався – велика лялька, яка «вміла розмовляти»! Оскільки це було дуже багато років тому, тому на той час це було щось дивовижне.
Новий рік для мене винятково сімейне свято. Ми завжди збираємося родиною і влаштовуємо щось на кшталт сімейного концерту. Кожен готує свій виступ-танок, вірш, пісню. А завершуємо зазвичай сімейним диско (усміхається, – ред).
Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.