Майбутній шляхопровід розділив вишнівчан на два табори

Майбутній шляхопровід між вулицями Балукова і Ломоносова розділив вишнівчан на два табори.

Частина містян наполягає на пришвидшенні робіт, а інша на тому, що роботи навіть не можна розпочинати.

Серйозність намірів кожна зі сторін підкріпила відповідною петицією на сайті міської ради.

Так, 6 лютого з’явилася петиція «Щодо заборони будівництва шляхопроводу по вул. Ломоносова – вул. Балукова та перенесення його за межі житлової зони міста». Її підтримала 101 особа.

 петиція Щодо заборони будівництва шляхопроводу

«Чисельні жителі приватного сектору м. Вишневого, а саме, вулиць Ломоносова, Балукова, Миру, Вишнева, Гоголя, Свободи, Залізнична, Братів Гавришів та інших прилеглих вулиць та провулків глибоко обурені рішенням сесії міської Ради № 1-01/ХХVI7-2 від 21 грудня 2017 року щодо затвердження «Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Вишневе на 2018 рік» якою передбачена так звана «реконструкція» вулиць Ломоносова та Балукова з будівництвом шляхопроводу, що має з’єднати ці вулиці», – йдеться в петиції.

На думку вишівчан, будівництво шляхопроводу не вирішить питання транспортного сполучення обох сторін міста, натомість створить транспортний колапс.

«Ми усвідомлюємо, що наявний переїзд не справляється з потоком машин, але вважаємо безглуздим рішення про будівництво шляхопроводу у вказаному місці. Ми не проти побудови шляхопроводу, але виключно за межами житлової зони міста. Враховуючи вищенаведене, вимагаємо на найближчій сесії міської Ради винести рішення про заборону будівництва шляхопроводу по вул. Ломоносова – Балукова, та розглянути можливість про його перенесення за межі житлової зони міста»,  – аргументують позицію містяни.

За два тижні з’явилася ще одна петиція. Із протилежною позицією – шляхопровід треба побудувати. Цю думку поділяють 103 жителі міста.

Раніше вишнівчани також писали петицію щодо встановлення зупинки.

Результати голосування

«Останніми роками значно зросла кількість населення південної сторони Вишневого, а також різке зростання житлового та громадського будівництва, що призвело до проблем транспортного сполучення південної та північної сторони міста. Будівництво мостового шляхопроводу між вулицями Балукова та Ломоносова є доцільним оскільки це поліпшить автомобільне сполучення між районами міста, зменшить інтенсивність руху транспорту по місту, надасть можливість розвантаження м. Вишневе з великою кількістю населення, позбавить заторів і тривалого очікування перед закритим шлагбаумом. Оскільки це питання є нагальним і обговорюється на протязі багатьох років, проведення громадських слухання вважаю зайвим», – пише авторка петиції.

До слова, будівництво шляхопроводу наразі перебуває на стадії «проект». До цього було  виконано проектні роботи з техніко-економічного обґрунтування та отримано експертний звіт.

Підтримати ту чи ту петицію можна ще протягом майже двох місяців.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.