Позачергова сесія районної ради закінчилася скандалом (відео)

Скандал на сесії районної ради

Сьогодні, 27 липня, відбулася позачергова сесія Києво-Святошинської районної ради.

Єдине питання сесії: виправлення технічної помилки у рішенні райради від 20.12.16 р. №207-15- ⅤⅡ у частині призначення бюджетних видатків як “інші субвенції”.

Завдяки усуненню цієї помилки, у району з’явиться можливість фінансувати добудову ІІ черги Вишнівської ЗОШ 1.

За результами голосування, рішення було підтримане. Проте у активістів, присутніх на сесії, виникло запитання про легітимність зібрання і їхніх рішень, відповідно.

“Відбулось засідання позачергової двадцять другої сесії Києво-Святошинської районної ради 7 скликання,необхідно було проголосувати про порядок перерахування субвенції на будівництво першої школи міста Вишневе.Було дуже багато небайдужих громадян,які просили щоб сесію провів заступник голови Олександр Однороманенко,але самопроголошений Гедульянов який програв усі можливі суди,не дав заступнику провести сесію!” – проментував сесію на своїй сторінці у мережі Фейсбук Олександр Тигов.

Натомість Вадим Гедульянов, під головуванням якого і відбувалася позачергова сесія, переконує, що гроші таки будуть виділені.

“Подання мало суто технічний характер, бо гроші вже виділяли. Усі депутати підтримали це питання, крім пана Тигова. Думаю, це показовий факт”, – сказав Вадим Гедульянов.

“Ми до виборів політикою не займаємося”, – додав Гедульянов.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.