Суд щодо скасування Детального плану території відбудеться 13 вересня

13 вересня о 10:00 у Київському окружному адміністративному суді відбудеться розгляд справи щодо визнання протиправним та скасування рішення «Про затвердження Детального плану території центральної частини  в м. Вишневе».

Нагадаємо, 31 травня на сесії міської ради депутати більшістю голосів затвердили Детальний план території центральної частини м. Вишневе. Цей факт обурив місцевих активістів, адже не було проведено повноцінних громадських слухань та не було враховано головне побажання містян: менше будувати нових ЖК та почати будувати об’єкти соціальної інфраструктури.

Читайте також: З вересня міська рада Вишневого може залишитися на вулиці?

Результат поіменного голосування за новий Детальний план території центральної частини міста

За словами Сергія Нагорняка, цей Детальний план суперечить чинному законодавству та шкодить законним інтересам жителів міста. Відтак 16 червня він повідомив про намір через суд скасувати рішення «Про затвердження Детального плану території центральної частини  в м. Вишневе».

До прикладу, у Генеральному плані Вишневого передбачено, що на ділянці поблизу перехрестя вулиць Лесі Українки і Святошинської має бути дитячий садок. Натомість згідно з новим Детальним планом там буде побудований багатоквартирний житловий будинок із «вбудовано-прибудованими громадсько-комерційними приміщеннями».

Окрім того, у Генплані передбачено, що ділянка біля перехрестя вулиць Остапа Вишні та Європейської (за поштою) призначена для «зелених насаджень загального користування», та, у меншій мірі, для «території громадської забудови». Натомість, згідно з Детальним планом, зазначена ділянка буде зайнята «багатоповерховими будинками» висотою 9 і 10 поверхів.

Читайте також: Дощ як стихійне лихо. Або чому корупція не може змінити закони природи

Порівняння відповідності нового Детального плану центральної частини міста до Генерального плану

Адреса суду: бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ.

Читайте також: Чому не будують ДНЗ «Яблунька» і дорогу в районі «Діброви»

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.