Облаштування доріг, ремонт у житлових будинках та новий парк: на окрузі Сергія Нагорняка тривають роботи з благоустрою

Жахливий стан доріг у районі новобудов, відсутність ремонтів у старих будинках та недостатня кількість місць для дозвілля – ось лише невеликий перелік тих проблем, які роками накопичувалися у південній частині міста.

У 2018 році принаймні частина цих проблем має вирішитися. Гроші на це передбачені у міській Програмі економічного, соціального та культурного розвитку, яка була ухвалена Вишневою міськрадою наприкінці минулого року.

Так, на окрузі №26, який закріплено за депутатом Вишневої міської ради Сергієм Нагорняком, заплановано:

  • ремонт будинку та благоустрій території по вул. Першотравнева, 10;
  • облаштування даху за адресою вул. Першотравнева 14 та 14-А, де через руйнування старого даху кожен дощ ставав причиною залиття квартир верхніх поверхів, цвілі на стінах, знищення шпалер та падіння штукатурки.
  • облаштування зливової каналізації та влаштування доріг для великої ділянки площею 6 га кооперативу «Діброва».Зараз коже у цьому районі багато доріг через відсутність зливової каналізації часто перетворюється на багнюку.

Окрім того, цього року у південній частині міста має з’явитися новий парк.

«Реалізація усіх цих проектів вкрай важлива для вишнівчан! Особливо для жителів південної сторони, де більшість будинків старі та дуже проблемні, а зони відпочинку відсутні в принципі. Водночас обсяг фінансування проектів для місцевого бюджету не підйомний, тому реалізовуватися більшість із них будуть шляхом співфінансування міста та району», – каже Сергій Нагорняк.

Так, на дофінансування будівництва садочка «Яблунька» у 2018 виділено 15 млн грн, з яких 1,5 млн грн – кошти міста, решта – кошти району.   На будівництво ІІ черги ЗОШ №1 з міського бюджету виділили 1 млн 500 тис грн.

Прикметно, що цього року також буде здійснено наступний крок для того, аби у Вишневому з’явився повноцінний музей. Для цього у міській Програмі економічного, соціального та культурного розвитку передбачено  виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва музейно-виставкового комплексу в м. Вишневе.

«Тепер своєю  першочерговою задачею вбачаю контроль за сумлінністю виконання робіт підрядником. Особисто буду досліджувати об’єкти робіт та документацію», – підкреслив Сергій Нагорняк.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.