У дитячій поліклініці встановили “Дерево Знань”

У дитячій поліклініці Вишневого у понеділок, 17 вересня, встановили книжкову полицю “Дерево Знань”. Тож очікувати на лікаря маленьким пацієнтам відтепер стане значно цікавіше.

Нині на полицях книжкового дерева дітлахи вже можуть знайти енциклопедії, “розвивайки” і казки різних народів світу.

дерево знань - ініціатор Сергій Нагорняк

Ініціатор проекту Сергій Нагорняк розповів, що ідея облаштувати подібний буккросинг в медзакладі виникла у нього ще рік тому, під час стажування у муніципалітетах Польщі.
Читайте також: Сергій Нагорняк: найголовніше, що нам варто запозичити з європейського досвіду, – це відновлення балансу між містом і природою

“Але нам не хотілося робити щось банальне, тому навіть саму поличку ми не випадково обрали у формі дерева – хотілося, аби вона могла зацікавити дітей спочатку своєю формою, а згодом вже і змістом. До речі, до підбору книг ми також поставилися дуже відповідально і намагалися врахувати інтереси дітей різного віку. Тож на полицях “книжкового дерева” можна знайти навіть улюблену дитячу книжку Стівена Кінга”, – зазначив він.

Дерево знань у дитячій поліклініці Вишневе

Сергій Нагорняк також закликав містян долучатися до ініціативи і разом поповнювати “книжкове дерево”.

“Знаю, що у багатьох вдома є книги, які вже їхні діти не читають і вони просто складені у шафі.Тоді чому б їм знову не стати корисними, замість того, щоб і далі припадати пилом? Робімо добрі справи разом!” – сказав депутат міської ради.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.