У Вишневому з’явилася нова комунальна техніка

нова комунальна техніка у Вишневому

На баланс комунального підприємства «Управління міським господарством» сьогодні, 27 січня, передано нову техніку. Придбали автомобілі за кошти районного та міського бюджету.
нова техніка

Прибирання доріг у нашому місті – дуже болюча тема. Якщо це сніг, то його потрібно чистити з моменту початку опадів і до повного прибирання. Якщо це лід, то його потрібно прибирати так, щоб було видно тверде покриття (асфальт, плитку). Ширина очищеного проходу має бути мінімум 1,5 – два метри, щоб могли розійтися дві людини. Ось це називається почищеним тротуаром чи прилеглою територією, а якщо протоптана стежка і там 20 сантиметрів  відкидано, то це звичайно не прибирання, – коментуючи подію каже депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк. – Сподіваюся, нова техніка справді допоможе привести до ладу дороги та тротуари. А відмовки «зима настала несподівано» і «ми робимо все, що можемо» вишнівчани більше не будуть чути.

Довідково: за неналежне прибирання тротуару взимку на відповідальних чекає адміністративне покарання за статтею 152 (Порушення правил благоустрою). Вона передбачає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.