У Вишневому вже рік діє проект “Безкоштовні юридичні консультації”

У Вишневому вже рік діє проект «Безкоштовні юридичні консультації для вишнівчан». За цей час по допомогу фахівців звернулося майже 250 осіб.

“Перший прийом юриста у межах проекту відбувся 11 жовтня 2017 року. Тоді прийшло лише двоє людей, тому ми думали, що і надалі все буде відбуватися в такому доволі “розслабленому” режимі, але зараз до юриста часто приходять по 8-10 осіб. Інколи люди записуються аж за тиждень, тому ми розуміємо, що робимо дійсно потрібну справу”, – розповідає ініціатор проекту депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

Найчастіше містян турбують питання щодо прав власності на майно, житлові та земельні питання, нарахування пенсій, соціального забезпечення, виконання судових рішень тощо.

Водночас чи не найгострішою проблемою є труднощі з оформленням субсидій.

Показовим є випадок з яким звернувся по допомогу вишнівчанин Володимир Слобода. У липні чоловік отримав платіжку за водопостачання, де на нього очікувала сума майже утричі більша, аніж вартість води, яку він використав.

Як виявилося, субсидію, яку отримує чоловік йому просто “доплюсували” до вже нарахованої суми. Однак складність полягала у тому, що КП “Вишнівськводоканал” відмовилося перераховувати зазначену у платіжці суму і лише перенаправляло заяву до Розрахункового центру КП “УМГ”. Відтак лише завдяки фаховості юриста проекту, цю проблему вдалося розв’язати на користь пенсіонера.

“Те, що вже майже 250 вишнівчан отримали безкоштовну юридичну допомогу у моїй громадській приймальні – для мене не просто цифра. Це все реальні життєві історії, коли ми з командою змогли допомогти містянам. Щиро радіємо і не зупиняємося на досягнутому!” – підкреслює Сергій Нагорняк.

Для того, аби необхідну пораду могли отримати якомога більше містян, відповіді на найпоширеніші запитання опубліковано у газеті «Вільний розвиток Вишневого». Так, минулого місяця був матеріал про те, на що варто звернути увагу при виборі юриста, щоб і справу виграти, і без останньої сорочки не залишитися.

Нагадаємо, отримати фахову первинну правову допомогу можна щосереди з 9.00 до 14.00.

Адреса незмінна: вул. Першотравнева, 14, офіс 2.

Попередній запис за телефоном: 0964584286.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.

Соціальні мережі:

Поділитися: