У Вишневому жорстоко побили активіста. Погрожують і іншим (відео)

8 серпня у Вишневому двоє молодиків спортивної статури жорстоко побили громадського активіста Ігоря Гришачова, який активно протистоїть забудові парку на 10 га. Інцидент трапився близько 6:50 ранку в районі ЖК «Акварелі», коли чоловік йшов до тренажерної зали.

«Нападники вийшли з-за рогу і почали завдавати численних ударів по голові. Вони діяли професійно: були у темному одязі та з перемотаними руками», – розповів Ігор Гришачов.

Активіст пов’язує напад винятково зі своєю громадянською позицією.

«У мене немає ніяких побутових чи комерційних конфліктів. Єдиний конфлікт, у якому я беру участь – пов’язаний з незаконною забудовою парку на 10 га компанією ТОВ «Євро 2000», – підкреслив громадський діяч.

Ігор Гришачов також зазначив, що отримував напередодні нападу погрози, коли він разом з іншими активістами перешкоджав проведенню будівельних робіт.

«Тоді погрожували фізичною розправою та навіть вбивством. Але те, що відбулося не зупинить наших спроб відновити справедливість. Ми продовжимо боротьбу за те, щоб повернути цю землю у власність громади», – сказав він.

Читайте також: Прокуратура Київської області розслідує можливу підробку документів чиновниками Вишневої міськради

Наразі в мережі вже з’явилися фото нападників з камер відеоспостереження.

Ігор Гришачов не єдиний вишнівчанин, який через свою активну громадянську позицію отримує погрози.

У міській фейсбук-группі “Дети Вишневого” активісти також пишуть про те, що отримують погрози на адресу своїх сімей.

Утім, у зоні ризику не лише громадські активісти. Депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк отримує погрози вже впродовж двох місяців. Як і інші вишнівчани, пов’язує це зі своєю категоричною позицією у питанні рейдерського захоплення 10 га.

“Шостого червня до моєї приймальні прийшов невідомий чоловік, який представився Валентином та повідомив про замовлення на моє вбивство. У ході розмови він сказав, що може не виконувати замовлення, якщо за це я йому заплачу 1 тисячу долларів”, – розповів Сергій Нагорняк.

Читайте також: Сергій Нагорняк хоче через суд скасувати новий Детальний план території центральної частини міста

Після спілкування з неочікуваним відвідувачем, Сергій Нагорняк вирішив звернутися до СБУ з відповідною заявою.

На повторній зустрічі, де мало відбутися уточнення деталей передачі грошей, Валентин також повідомив, що він знає про замовлення 5 осіб, серед яких і колишній депутат ВМР Вадим Люлька.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.