У водоканалі пояснили звідки з’явилися у платіжках космічні суми (відео)

Виконувач обов’язків керівника Вишнівськводоканалу розповів чому містяни отримали платіжки, де сума до сплати зазначена згідно з нормами, а не відповідно до показників лічильників.

За словами посадовця, такі платіжки отримали вишнівчани, які не зробили вчасно повірку лічильника.

“Повірка лічильників у тариф була закладена неповні два роки із розрахунку: кожні чотири роки повіряється лічильник води. У тарифі було два роки. Звідси висновок: можна було за цю суму повірити 50% лічильників. Все повірити ми реально не могли і не мали права. Не було б такого ажіотажу, якби планово, кожні чотири роки повірялися”, – сказав посадовець.

Що це означає?

Коли в тариф на воду включена повірка (як було до 1 березня 2018 р. у Вишневому), то водоканал був зобов’язаний за власний кошт проводити повірку. Зокрема, він мав не пізніше як за місяць до закінчення строку дії повірки надіслати рекомендований лист із повідомленням про вручення, де мав запропонувати забезпечити доступ до квартири спеціалістам, які знімуть лічильник і встановлять тимчасовий. Після 01.03.2018 р. споживачі мають самі контролювати термін повірки (4 роки), і за свій кошт організовувати повірку (в тому числі два демонтажі і два монтажі свого і тимчасового лічильників).

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.