Урочисте відкриття: на південній стороні міста вже офіційно запрацювало відділення Укрпошти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Відділення Укрпошти по вул. Святоюріївській 10/2, вже знову офіційно працює. Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 березня.

У тестовому режимі відділення почало працювати ще з понеділка, проте відсьогодні містяни вже можуть здійснювати всі необхідні операції повною мірою.

Відділення 08133 має нове брендування, оснащене меблями нового зразка, швидкісним інтернетом, орієнтоване першочергово на посилочний формат та фінансові послуги, надаватиме широкий спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Нагадаємо, з 1 листопада єдине відділення поштового зв’язку на південній стороні Вишневого офіційно не працювало. Закриття відбулося  у межах оголошеного керівництвом Укрпошти «антикризового плану з порятунку державної компанії».

Однак не допустити закриття відділення вирішили 1126 небайдужих вишнівчан, які звернулися з колективним листом до  генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

У зверненні містяни наголошували на тому, що ліквідація відділення стане катастрофою для них, адже пенсіонери будуть змушені терпіти великі незручності, пішки добиратися на інший край міста, долаючи круті сходи пішохідного мосту через залізничні колії.

Боротьба дала свої результати. Відтак, у грудні минулого року з’явилася інформація, що відділення таки не будуть закривати, а його приміщення, яке перебуває у комунальній власності, відремонтують коштом міського бюджету. Роботи мало виконувати КП «УМГ».

Всього коментарів: 2
 • Ольга
  • Автор: Ольга
  • Додано: 20 Березня, 2019/18:59

  Чудова новина!
  Дякую!

  Відповісти
 • Ольга
  • Автор: Ольга
  • Додано: 3 Квітня, 2019/11:40

  Дякуємо за ремонт та на жаль відділення не доступне для маломобільних громадян Вишневого. Відремонтоване відділення не відповідає державним будівельним нормам.

  Відповісти

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.