Відділення Укрпошти на південній стороні міста відновить свою роботу. ОФІЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” відновить роботу свого єдиного відділення на південній стороні Вишневого, яке з 1 листопада вже офіційно не працює. Відтак скористатися послугами відділення зв’язку на Святоюріївській, жителі міста зможуть у першому кварталі 2019 року.

Про це йдеться у відповіді ПАТ на колективне звернення вишнівчан, яке підписали у жовтні цього року понад 1000 осіб.

“Враховуючи особливу потребу мешканців міста Вишневе у функціонуванні даного ВПЗ, керівництвом Укрпошти прийняте рішення про відновлення роботи ВПЗ №08131. Відкриття зазначеного відділення планується орієнтовно у першому кварталі 2019 року”, – зазначено у документі.

Нагадаємо, єдине відділення поштового зв‘язку на південній стороні міста заплановано було закрити  у рамках оголошеного керівництвом Укрпошти “антикризового плану” з порятунку державної компанії. Тоді не допустити закриття відділення вирішили 1126 небайдужих вишнівчан, які звернулися з колективним листом до  генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

У зверненні містяни наголошували на тому, що ліквідація відділення стане катастрофою для вишнівчан, адже пенсіонери будуть змушені терпіти великі незручності, ПІШКИ добиратися на інший край міста, долаючи круті сходи пішохідного мосту через залізничні колії.

Читайте також: Більше тисячі жителів Вишневого звернулися до керівництва “Укрпошти” з проханням не закривати відділення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.