Вишневе повинно бути здоровим містом! – Сергій Нагорняк

Вишневе - здорове місто

До громадської приймальні депутата Вишневої міської ради Сергія Нагорняка постійно надходять звернення жителів округу, що стосуються медичних питань. Зокрема, йдеться про надання допомоги у лікуванні чи про консультацію лікарів, до яких часто складно потрапити.

Відтак, зважаючи на гостру потребу містян, Сергій Нагорняк започаткував проект соціального спрямування «Здорове місто».

«Проект «Здорове місто» – це ще один крок у нашому прагненні поліпшити рівень медичного обслуговування у Вишневому. Наше місто, на жаль, має багато проблем у медицині…Окрім того, труднощів для вишнівчан додає і поділеність міста на дві частини. Сподіваюся, завдяки нашому проектові, принаймні частина містян вже зараз зможе отримати необхідні обстеження, – розповів про ідею проекту Сергій Нагорняк. – Вишневе повинно бути здоровим містом!»

19 жовтня відбувся перший етап реалізації проекту і жителі південної частини міста змогли отримати консультації терапевта, кардіолога, невропатолога, хірурга, окуліста, отоларинголога, а також провести необхідне обстеження: зробити електрокардіограму, УЗД та аудіограму.

80-річна вишнівчанка Ніна Пантелейчук розповідає: вже тривалий час вона не може отримати обстеження, через те, що…елементарно не може перейти залізничний переїзд, а всі необхідні їй фахівці приймають у центральній частині міста.

«Дійти на центральну сторону через міст я не можу. Тому я дуже вдячна Сергію Нагорняку за допомогу і за те, що отримала консультації всіх лікарів, до яких у мене було найбільше питань. Це дуже важливий проект, особливо для жителів південної сторони», – сказала Ніна Михайлівна.

Водночас завдяки проекту жінка змогла також перевірити слух за допомогою аудіограми (ред.: графічне зображення слухової функції, яке дозволяє оцінити ступінь порушень у слуховому аналізаторі). У медичних закладах Вишневого наразі ця послуга відсутня.

Про подальший графік безкоштовного медичного обстеження буде повідомлено додатково.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.