У Вишневому стало більше на двох почесних громадян

Двом вишнівчанам, Петру Трегубу і Сергію Коту, рішенням сесії міської ради від 31 серпня присвоїли звання «Почесного громадянина міста Вишневого».

Вручення диплома, посвідчення та нагрудного знака відбулося на сцені у центрі міста під час святкування 130-річниці від дня заснування Вишневого.

Звання «Почесний громадянин міста Вишневе» присвоюється жителям Вишневого, інших регіонів України чи інших країн, які зробили видатний внесок у розвиток Вишневого, піднесення його статусу, або в знак великої поваги до їхньої політичної та громадської діяльності.

Нові «Почесні городяни» Вишневого – хто вони?

Кот Сергій Дмитрович

Сергій Кот - перший зліва

Сергій Кот – перший зліва

Народився 18 серпня 1926 року у селі Фастівці Чернігівської області у родині хліборобів.

Після закінчення у 1941році Фастівецької неповно-середньої школи працював різноробочим у колгоспі. Із 15 січня 1944 служив у армії. Після звільнення у запас працював начальником штабу з цивільного захисту у Білопіллі Сумської області.  Має військове звання – полковник. Відзначений орденом Богдана Хмельницького та 24-ма медалями, серед них: «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною» та ін.

У 1965 році екстерном закінчив Бакинське вище загальновійськове командне училище.

Із 1987 року у Білопіллі очолював організацію інвалідів війни, ветеранів праці та військової служби.

Після переїзду у 2003 році до Вишневого також став брати активну участь у роботі міської ветеранської організації. Із грудня 2014 року очолює президію Вишнівської організації інвалідів війни, збройних сил та УБД.

Має двох дітей та 4 онуків. Онук Володимир також став військовим і вже третій рік перебуває у зоні АТО.

Петро Володимирович Трегуб

Трегуб

Народився  23 червня 1952 року у селі Білогородка Лохвицього району Полтавської області.

У 1968 році закінчив восьмирічку Лучанської середньої школи. Із вересня 1968 року по березень 1970 року навчався у Краснолиманському ГПТУ-17 Донецької області, де здобув спеціальність слюсаря з ремонту вантажних вагонів.

Після закінчення вечірньої школи у м. Полтава у 1971 році вступив до Харківського політехнічного інституту на спеціальність «промислова теплоенергетика», який закінчив із відзнакою у 1977 році. Після закінчення інституту був направлений до Вишневого на Жулянський машинобудівний завод у відділ головного енергетика.

Із 1977 року по 1992 рік працював на Жулянському машинобудівному заводі, пройшовши шлях від інженера-теплоенергетика до в.о. головного енергетика заводу. У 1992 році на базі енергетичних об’єктів заводу, які обслуговували Вишневе та промисловий вузол Жуляни (теплозабезпечення, водо забезпечення, електрозабезпечення), організував МП «Ресурс», де був директором.

У 1993 році на базі МП «Ресурс» було створено комунальне підприємство «Вишнівськтеплокомуненерго», яке очолив Петро Трегуб. На посаді директора Петро Володимирович пропрацював до 31. 01.2017 року.  Неодноразово отримував звання «кращий господарник року», численні грамоти та відзнаки.

У 2009 році Петро Трегуб був нагороджений державною нагородою – орденом  «За заслуги ІІІ ступеня».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.