У дитячій поліклініці міста Вишневе з’явилися тонометри

нови тонометри для лікарні

У дитячій поліклініці Вишневого з’явилися нові тонометри для вимірювання тиску у дітей різного віку. Їх придбав благодійник з Вишневого Микола Стадник. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк.

«У нашій дитячій поліклініці багато чого бракує: приміщень, кондиціонерів, обладнання. А донедавна – навіть не було дитячих тонометрів. На щастя, завдяки Миколі Стаднику принаймні тонометри вже є. Микола – давно займається благодійністю і цього разу також одразу погодився допомогти. За що йому велика вдячність», – написав Сергій Нагорняк.

Праворуч - Микола Стадник

Праворуч – Микола Стадник

За словами завідувачки дитячої поліклініки Оксани Віннічук, наразі у медичному закладі є 10 тонометрів – тобто у кабінеті кожного лікаря. Особлива необхідність у спеціальних дитячих тонометрах виникає в кабінеті для щеплення, оскільки дітям від 2 до 3 місяців перед вакцинацією необхідно перевіряти тиск.

«У нас завжди була проблема: тонометрами, які традиційно використовуються для вимірювання тиску, на жаль, інколи неможливо виміряти тиск, особливо, якщо дитинка зовсім маленька. Тому виникла необхідність в дитячих манжетах для тонометрів. У вирішенні цього питання посприяв Сергій Нагорняк, депутат міської ради, за підтримки Миколи Стадника», – цитує Оксану Віннічук інформаційна агенція «Погляд Вишневе».

До кожного тонометра у комплекті йде три види манжеток, тому ними  буде зручно користуватися дітям різного віку.

«Шкода, щоправда, що навіть для таких незначних питань треба залучати спонсорів, бо інакше питання не вирішується», – додає Сергій Нагорняк.

У коментарях до публікації батьки маленьких вишнівчан пишуть, що нове придбання справді необхідне. Водночас наголошують на низці інших проблем, вирішення яких можливе лише на державному рівні.

«Це точно. Краще не знати. Але ми це пережили. Ми не знали що з дитиною, вона багато спала і була вяла. Було багато іще причин. Але ми дізналися через декілька місяців що буває і в дітей тиск пригає. А я думала що такого не може бути. Ось так виходить», – пише Лідія Ільчук.

«У багатьох дітей часто буває низький тиск, а це те ж шкідливо для організму», – додає Людмила Дженжера.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.