Вишнівчани, біля будинку яких вже багато років не ремонтують дорогу, вирішили «берегти» асфальт власними силами

Будинкові на Першотравневій, 6, що на південному масиві Вишневого, вже 53 роки.

12 років тому у ньому двічі траплялися пожежі, одна з яких ущент зруйнувала дах та стала причиною сімейної трагедії.
Попри те, що будинок перебуває у кооперативній власності, міська влада тоді допомогла мешканцям з ремонтом, чому люди вдячні і донині.
Останні 5 років у мешканців ЖБК «Ірпінь-2» нові проблеми: поганий стан дороги і старі каналізаційні труби, які подекуди забиваються по кілька разів на місяць.

– Біля нашого будинку у дворі стан дороги дуже поганий, є тріщини, оскільки ремонту не було вже тривалий час. На жаль, наш кооператив не в змозі виконати самостійно ці роботи, оскільки в будинку проживає багато пенсіонерів та людей літнього віку, – розповідають жителі будинку.

Відтак, аби стан дороги принаймні не погіршувався, зараз люди його «бережуть»: не дозволяють паркувати автівки та усіма силами зменшують можливість проїзду автотранспорту.

– Я живу у цьому будинку вже 13 років і жодного разу не пам’ятаю, щоб у нас зробили ремонт дороги. Так, може ямки десь латали, але у глобальному сенсі це не змінює ситуації, – бідкається голова Кооперативу Наталія Бараш.

Депутат міської ради Сергій Нагорняк, на окрузі якого розташований будинок, звернувся до міського голови з проханням про виділення коштів із місцевого бюджету на ремонт дорожнього покриття, а також щодо вирішення проблеми із заміною каналізаційної труби.

З отриманих відповідей очевидно: за сприятливих погодних умов КП «Вишнівськводоканал», можливо, і проведе прочищення каналізації, а от на ремонт дороги сподіватися не варто – адже «фінансова забезпечення виконання робіт має надходити від ЖБК».

– Так, ми знаємо, що це проблема кооперативу. Ми знаємо, що нам бракує грошей для ремонту дороги. Але що робити далі? – ставлять риторичні запитання мешканці будинку.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.