Вишнівчани обрали найкрасивіші світлини міста

У соцмережах підбили підсумки конкурсу “прекрасне Вишневе”, який тривав протягом березня.

За умовами, необхідно було лише виставити у своєму профілі улюблену світлину міста з хештегом #конкурс_прекрасне_Вишневе і набрати найбільше схвальних відгуків від інших користувачів.  Переможці фотоконкурсу отримали грошові винагороди та можливість публікації у газеті “Вільний розвиток Вишневого”.

Загалом у фотоконкурсі взяли участь майже 150 учасників.

Організатори: інстаграм-спільнота guli_vyshnya  та депутат міськради Сергій Нагорняк.

Фотографії-переможці:

ІІІ місце

“Вишнева гілочка на фоні церкви як символ нашого процвітаючого міста та сильного духу. Чому я люблю Вишневе? А як його можна не любити, адже це моє рідне місто, в якому я живу з дитинства. Воно невелике, але дуже затишне та гарне. Я маю надію, що Вишневе і далі буде процвітати та наповнюватися красою й любов’ю”, – Катя Духненко, авторка фото.

ІІ місце

“На фото: кафе “Євразія” і маленька алея в акварелях. Вишневе люблю за те, що по ньому весело ганяти на велику. Це файне місто, яке швидко розвивається і стає більш комфортним. Звідси зручно діставатися до Києва”, – автор фото Данило Ширінський.

І місце

“На фото один із символів міста Вишневе: центральний стадіон, місце, де панує повага, боротьба та гідність. Стадіон об’єднує людей. На фото присутні промені сонця над містом, поруч з прапором України, що уособлює надію на краще майбутнє, розвиток та відродження. Вишневе – це унікальне місто, в якому живуть сучасні, розвинуті та виховані люди. Незважаючи на близькість столиці, тут відчувається все по6іншому, відчуваєш себе вдома у затишку та безпеці. Я живу у Вишневому змалку, завдяки фотоконкурсу, його організаторам і учасникам, бачу, що живемо у дуже гарному, сучасному місті зі своїм шармом, цікавими особливостями та локаціями. Вишневе не стоїть на місці, постійно розвивається та випереджає час. Саме за це я люблю своє рідне місто”, – автор фото Сергій Мошківський.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.