Вишнівчани створили відеоінструкцію з роз’ясненням, як проголосувати за проекти з “Громадського бюджету”

До 25 березня  триває голосування за подані у межах “Громадського бюджету” проекти, які реалізовуватимуть коштом міського бюджету.

Однак, як повідомляють у соціальних мережах містяни, для того, аби проголосувати за той чи той проект, подекуди доводиться витратити чимало часу. Тому багато хто взагалі відмовляється від цієї ідеї.

Студент з Вишневого Данило Ожго розповідає, що його товариш зміг зареєструватися на сайті “Громадського бюджету” лише з 12 разу і зрозумів, що такі проблеми має багато хто.

Відтак разом зі своїм братом Назаром хлопці розробили спеціальну відеоінструкцію з покроковим планом дій. Вони впевнені: спосіб реєстрації запропонований у відео – працює в 99% випадках.

“Задля того, аби не було штучно накручених голосів, реєстрація на сайті громадського бюджету Вишневого викликає певні складнощі в охочих проголосувати. Зокрема, багатьох лякає потреба залишати пароль і логін від Приват 24 (якщо обрано цей варіант реєстрації), пошта на ukr.net не дозволяє отримати лист для активації акаунту, під час реєстрації на телефоні сайт повертається на головну сторінку тощо, – каже Данило. – Саме тому усі, хто зареєструвався, зробили свого роду подвиг упертості. Мій товариш, до прикладу, зміг зареєструватися лише з 12 разу: намагався це зробити різними способами й з різних операційних систем”.

Нагадаємо, проголосувати можна також і в інший спосіб:  прийти в робочий час (9:00-17:00, обід 13:00-14:00) у кабінет №9 Вишневої міської ради з документом, що має запис про Вашу реєстрацію в місті Вишневому.

Весь перелік проектів є тут: https://bit.ly/2FbKw87

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано.